Снимане на самото летище (Т2)

Снимане на самото летище (Т2)

Мнениеот Емо » 28 Сеп 2007 01:46

Здравейте!

Съжалявам ако тази тема я има вече... Но искам на всяка цена да попитам и да го видя черно на бяло!

Та така, преди няколко седмици летях от София (Т2) и реших да поснимам самолетите, които бяха на ръкавите, на перона и т.н. от самата сграда. Някакъв "чичка" ме видя, беше с някакви зелени нашивки, говореше си с някакъв цивилен (явно приятел, баджанак, "баце"-то му, знам ли), и почна да ми вика (диалогът е горе-долу, не дословно цитиран):
-Ей, алоооуу, гуспудине, тук не може да се снима!
- Защо да не може да се снима?
- Еми щото не може да се снима...
- Не виждам никакви забранителни знаци.
- Е, ами ей оттам дето дойдохте има.
- Да, но това се отнася за паспортен контрол, което е разбираемо. Тука иначе може, все пак е цивилно летище.
- Е, не може.
-Добре!- казвам аз, щото ми писва да се занимавам, а и от другата страна гледам се е намърдал един BAe на Хемус и искам непременно да го снимам...

Та сега ми кажете: Може ли да се снима на летище София, по-специално Т2? Или просто гуспудина е искал просто да се изхвърли пред цивилното си приятелче?

Благодаря ви!
Емо
Аватар
Емо
супер спотър
 
Мнения: 1221
Регистриран на: 14 Яну 2006 01:06
Местоположение: MUC

Мнениеот harrier » 28 Сеп 2007 12:29

Правил се е на много отворен. Аз преди няколко дни снимах от Т2 пред погледите на гранични полицаи и служители на летището. Въпрос на какви попаднеш :wink:
Аватар
harrier
член на екипажа
 
Мнения: 5258
Регистриран на: 16 Дек 2003 17:16

Мнениеот Емо » 28 Сеп 2007 12:50

Брагодаря Емо!

Знаех си. Но какво да се прави. Как беше оня лаф с царя, дето давал... ;-)

Лек ден
"другия" Емо
Аватар
Емо
супер спотър
 
Мнения: 1221
Регистриран на: 14 Яну 2006 01:06
Местоположение: MUC


Назад към Спотърстване

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта

cron