Спотинг в Париж (CDG) - Разрешително!

Спотинг в Париж (CDG) - Разрешително!

Мнениеот A330-200 » 29 Апр 2008 14:26

Привет на всички,

Тъй като другия месец ще имам няколко часа престой на CDG реших да проуча как стоят нещата със спотинга там. Порових доста сайтове и форуми понеже имам спомен че май фотографията беше забранена там и се оказа истина. Но се оказа ще има все пак начин за спотърстване и това е да се свърже човек с префектурата в която се намира летището (Seine-Saint-Denis) откъдето срещу копие на паспорта издават безплатно разрешително за спотинг в и навсякъде около летището.
Та аз си изпратих документите и в момента чакам да получа въпросното разрешително по пощата.
Ако някой се засили натам, нека има това предвид защото иначе може да си има сериозни проблеми (чух за конфискация на апарати, обяснения и т.н.). Незнам дали е правилно да публикувам email-a на човека който отговаря за летищната сигурност тук, така че ако на някой му трябва нека ми пише на ЛС.

Поздрави :wink:
A landing is simply a controlled collision with the ground!
The 3 most useless things in aviation are the sky above, the fuel on the ground and the runway behind you.
Аватар
A330-200
супер спотър
 
Мнения: 599
Регистриран на: 08 Фев 2005 11:50
Местоположение: SOF/LBSF

Мнениеот harrier » 29 Апр 2008 18:19

Добра идея, че го сподели тук. И аз бях чел, че има някаква договореност между спотърите и властите в Париж, но сега ми стана ясно за какво точно става въпрос.
Аватар
harrier
член на екипажа
 
Мнения: 5258
Регистриран на: 16 Дек 2003 17:16


Назад към Спотърстване

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта

cron