Български МиГ-25- снимка

Български МиГ-25- снимка

Мнениеот merlin » 20 Окт 2009 14:01

Тук сме повечето младежи, в буквалния (и преносния) смисъл, но някой правил ли е снимка на български МиГ-25? Говоря за спотърска снимка, не изрезка от вестник. Някои хора са ги гонели преди няколко години да не снимат граждански самолети, та предполагам такъв кадър преди '92г. ще трябва да е правен от професионален фотограф, във всеки случай за мен такава снимка ще е безценна.
Аватар
merlin
супер спотър
 
Мнения: 1310
Регистриран на: 07 Фев 2008 13:28
Местоположение: LOWW

Re: Български МиГ-25- снимка

Мнениеот HORNISE » 20 Окт 2009 14:07

Никой от активно пишещите тук не е снимал военни аероплани преди края на соц периода и в годините на ранния преход. От това което знам - най-старите неща дето могат да се покажат от отговорните другари са около средата на 90-те.
I take pictures, Photographic pictures...

Изображение
Аватар
HORNISE
член на екипажа
 
Мнения: 1887
Регистриран на: 16 Дек 2003 12:54
Местоположение: София

Re: Български МиГ-25- снимка

Мнениеот milend » 21 Окт 2009 10:38

HORNISE написа:Никой от активно пишещите тук не е снимал военни аероплани преди края на соц периода и в годините на ранния преход. От това което знам - най-старите неща дето могат да се покажат от отговорните другари са около средата на 90-те.


Ами то реално погледнато от средата на 90-те се появи и в България модата със снимането на самолети. Да е имало еденици преди това, които са се занимавали сериозно с тая работа. А и тогава от техническа гледна точка беше доста по-сложно.
milend
най-спотър
 
Мнения: 302
Регистриран на: 14 Яну 2009 21:36


Назад към Спотърстване

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта