Ed Force One

Ed Force One

Мнениеот SpeedBird » 26 Юни 2016 20:54

Tango-Foxtrot-Alpha-Alpha-Kilo се приземи на летище Oslo Gardermoen в 18:21 на 13-ти юни. Бях там и това беше един от най-вълнуващите дни в живота ми!!!

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
For once you have tasted flight, you will walk the Earth with your eyes turned skywards, for there you have been and there you will long to return...
Аватар
SpeedBird
спотър
 
Мнения: 72
Регистриран на: 01 Фев 2015 22:20

Re: Ed Force One

Мнениеот concorde » 26 Юни 2016 21:32

Браво , и хубави снимки както винаги .
Аватар
concorde
супер спотър
 
Мнения: 1047
Регистриран на: 07 Май 2013 16:13
Местоположение: Пловдив

Re: Ed Force One

Мнениеот SpeedBird » 27 Юни 2016 10:43

Благодаря! Беше ужасно вълнуващо!!! :) А около летището беше пълно със спотъри-фенове на Мейдън.
For once you have tasted flight, you will walk the Earth with your eyes turned skywards, for there you have been and there you will long to return...
Аватар
SpeedBird
спотър
 
Мнения: 72
Регистриран на: 01 Фев 2015 22:20

Re: Ed Force One

Мнениеот Buch » 27 Юни 2016 12:12

Как беше публиката ? :)
И успя ли да се разходиш из прованса или само из Осло?

Иначе другаря Брус много радва в пилотска униформа.
Аватар
Buch
най-спотър
 
Мнения: 446
Регистриран на: 16 Яну 2009 13:48
Местоположение: София

Re: Ed Force One

Мнениеот SpeedBird » 28 Юни 2016 10:42

Само Осло и една близка гора с езеро до града закачих, но бях решила да го давам по-спокойно и да си оставя неща за следващия път :)
Иначе публиката беше леко скучновата, освен фен пита, които се радваха и викаха, другите само лочеха бири и клатеха глави, ама на мен не ми пречеше, аз си виках, колкото си исках. Много съм впечатлена от организацията и звука.
А самото ходене до летището и мястото за спотване си беше мега приключение - получи се горе-долу, че кацнах на едното летище (Сандефиорд), отидох до града, хвърлих си багажа и директно отпраших на другото летище. Вървях пеш около час, за да заобиколя оградите, там търсих къде е спотърската платформа, намерих я, кльопнах се и аз там, барабар Петко с мъжете, запознах се с други фенове, един носеше радиостанция да подслушва РВД-то, разни дечурлига с тениски на Мейдън щъкаха насам-натам, говорихме си с норвежки чичка-спотър за авио шоута и Airliner World. По едно време охраната спира наблизо и казва нещо на норвежки. Викам си, тия сега ще ни се карат. А те хората просто искали да ни уведомят, че полета закъснява с 40 мин. - културна работа...
А Бруса кърти отвсякъде, не може да се отрече - ей така да сме на 58 като станем!
Иначе докато чаках Мейдън, поснимах и други интересни самолети, ама тепърва ще гледам снимките.
For once you have tasted flight, you will walk the Earth with your eyes turned skywards, for there you have been and there you will long to return...
Аватар
SpeedBird
спотър
 
Мнения: 72
Регистриран на: 01 Фев 2015 22:20

Re: Ed Force One

Мнениеот sahara » 04 Юли 2016 09:48

Браво за страхотните снимки.
Даже се вижда как само баш шефа Брус Дикинсън излиза през вратата - останалите членове на групата се измъкват директно през обшивката :wink:
sahara
спотър
 
Мнения: 40
Регистриран на: 02 Авг 2007 14:31

Re: Ed Force One

Мнениеот SpeedBird » 05 Юли 2016 09:23

Благодаря!
Впрочем, Брус пилотира самолета до Осло. Един младеж си беше донесъл радиостанция да слуша местното РВД и гласът, който комуникираше от Ed Force One с кулата, не беше на Брус, та следователно той е пилотирал. Много яко! :)
For once you have tasted flight, you will walk the Earth with your eyes turned skywards, for there you have been and there you will long to return...
Аватар
SpeedBird
спотър
 
Мнения: 72
Регистриран на: 01 Фев 2015 22:20


Назад към Спотърстване

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта