Падна пър

Мнениеот HORNISE » 17 Дек 2003 10:33

Ей, ако т'ва е сериозно, хич не ми харесва :? :? :?
Аз както бях напускал снимки от срещата, те ша вземат да ни изпозаключат всички бре. :idea:
I take pictures, Photographic pictures...

Изображение
Аватар
HORNISE
член на екипажа
 
Мнения: 1887
Регистриран на: 16 Дек 2003 12:54
Местоположение: София

Мнениеот MaKoM » 17 Дек 2003 17:47

Здравеите хора , гледам много се е написамо за моя сличаи , само да ви казам че сега всичко е ОК, од Македонското посолство превзеха нещата и даже леитенантите ми се извиниха, 8) .Аме нема какво да ви расказвам пак , висчко ви пише на форума......


Поздрав......
MaKoM
 


Мнениеот harrier » 17 Дек 2003 21:17

Toni написа:Кажете как да обясним на милиционерите, че spotting-а е едно съвсем нормално явление в цивилизования свят към който се стремим?

Хората на бат Бойко обясниха (след като ми взеха филма), че летище София "е втория по секретност обект в България след АЕЦ-а" ..... Какво да кажеме тогава за снимките на BAF70 ???

Ми в такъв случай скоро очаквайте много снимки от един от най-секретните обекти на България да цъфнат на bgspotters :wink:
Аватар
harrier
член на екипажа
 
Мнения: 5258
Регистриран на: 16 Дек 2003 17:16

Мнениеот С.Николов » 17 Дек 2003 23:31

Я ква станала тя
сериозно
предлагам harrier като човек имащ достъп до юридически консултации
да даде едни стандартни реплики за отговори на въпроси зададени от
служители на МВР с итерес към фотографите снимащи самолети
Аватар
С.Николов
най-спотър
 
Мнения: 217
Регистриран на: 17 Дек 2003 22:57
Местоположение: Варна жкВладиславВарненчик

Мнениеот onufrii » 18 Дек 2003 00:53

Айде бе, M@x, аз от кога чакам някой! Барикадирал съм входа и съм заредил кремъклийката 8) ! Ама Маком ще даде сведения за откачане от куки :wink: !
Si vic pacem, para belum - 26030
onufrii
по-спотър
 
Мнения: 138
Регистриран на: 16 Дек 2003 22:19
Местоположение: Боляристан

Мнениеот M@x » 22 Дек 2003 04:31

onufrii и за теби ще дойдад не са притеснявай.Просто та проучват по-сериозно и си под наблюдение за възможни връзки със Садам и АлКайда :twisted: Скоро ще се появиш и по вестниците с заглавие "Заловена дясната ръка на Осама под известен в талибано/авиационните среди като onufrii".

Ако видиш бат Бойко пред блока значи скоро ще разбереш колко см бетон пробива родното РПГ :)
Алкохолът убивал бавно, че кой пък бърза...
Аватар
M@x
по-спотър
 
Мнения: 102
Регистриран на: 16 Дек 2003 20:55
Местоположение: Бургас

Мнениеот onufrii » 26 Дек 2003 21:33

M@x, много ракия ще изтече докато ме сгащят -аз съм неуловим като сахарски самум в сибирска тундра 8) ! Освен ако нямаш намерение да ме предадеш :P :wink: !
Si vic pacem, para belum - 26030
onufrii
по-спотър
 
Мнения: 138
Регистриран на: 16 Дек 2003 22:19
Местоположение: Боляристан

Мнениеот elvoz45_111 » 18 Май 2006 12:25

Не им се бойте на глупостите! Аз като служител на БДЖ във Варна при пристигане на БВ 3637 от София слизам от машината и я снимам. В това време някъв грозен иднидид в полицейска униформа се озъби като все едно го снимам гол :shock: Започна да крещи и да ми иска личната карта и кво правя с тоя апарат по гарата. Качих се на машината, а тоя продължи да дастоява за лична карта и тръгна да се обажда по радиостанцията да дойдат на 8-ми коловоз, че има проблеми :shock: Аз на отворена врата си снимам пулта при което оня побесня. Вика: Не стига, че снимаш забранени неща, ами и там горе се качваш, където нямаш право! :lol: Това ме уби. В това време майсторът следеше ситуацията и смени управлението от другата страна. Докато се изсипаха още две малоумни същества стрелочникът даде сигнал и заминахме за депото. През деня на гарата отидох след като се наспах и тоя същия ме видя пак. Съответно ме настигна и ме завлече в стаята им, да пиша обяснение. Отказах и казах, че ще се обадя на деломайстора, защото съм арестуван да търсят човек за довечера. Оня се стъписа и ме изгони от стаята. До ден днешен като ме види гледа на кръв, но знае, че няма как да ме арестува, защото Трейнспотинга е ЗАКОНЕН! Същото е и при ПЛЕЙНСПОТИНГА! Не знам, но Варненската случка ме накара да си допиша списъка с полицейските тъпотии, които вече гонят терабайт информация.
Не е важно да можеш да караш влака, важно е да можеш да го спреш!
Аватар
elvoz45_111
спотър
 
Мнения: 39
Регистриран на: 25 Авг 2005 21:35
Местоположение: София - на 200 метра под прелитащите самолети

Мнениеот HBNIK » 21 Май 2006 23:53

еййй, аз това лято си идвам във Варна с 350Д, ако ми правят проблеми или ми го конфискуват цяла година ще ми го изплащат после барабар с обектива....много лоши работи ми разказваш...в Швейцария ходя да снимам по военни бази, до оградите, а военната полиция идва до мен и заедно коментираме/ ех тоя какъв заход ни докара, малее как избучи двигателите и т.н., после им сядам в джипката и си показваме взаимно фото техниката щото и те си я носят да си снимат по обедните почивки....даже на един отях му купих обектив TAMRON.
Много се секретни нашите летища бре! Това ме вбесява, Недай си боже да домъкна някой телеобектив, ще го помислят за базука, толкова са наясно какво е спотинга. Скапан манталитет!
Аватар
HBNIK
спотър
 
Мнения: 33
Регистриран на: 15 Авг 2005 21:56
Местоположение: Швейцария

Мнениеот ATC » 22 Май 2006 00:26

...
Последна промяна ATC на 22 Май 2006 00:32, променена общо 1 път
Аватар
ATC
супер спотър
 
Мнения: 818
Регистриран на: 14 Апр 2004 14:30
Местоположение: LBSF

Мнениеот harrier » 22 Май 2006 00:30

HBNIK написа:еййй, аз това лято си идвам във Варна с 350Д, ако ми правят проблеми или ми го конфискуват цяла година ще ми го изплащат после барабар с обектива....много лоши работи ми разказваш...в Швейцария ходя да снимам по военни бази, до оградите, а военната полиция идва до мен и заедно коментираме/ ех тоя какъв заход ни докара, малее как избучи двигателите и т.н., после им сядам в джипката и си показваме взаимно фото техниката щото и те си я носят да си снимат по обедните почивки....даже на един отях му купих обектив TAMRON.
Много се секретни нашите летища бре! Това ме вбесява, Недай си боже да домъкна някой телеобектив, ще го помислят за базука, толкова са наясно какво е спотинга. Скапан манталитет!

За Варна ако имаш проблем и на мен можеш да се обадиш, ще има резултат. По останалите летища също :wink:
Аватар
harrier
член на екипажа
 
Мнения: 5258
Регистриран на: 16 Дек 2003 17:16

Мнениеот HBNIK » 22 Май 2006 00:31

Благодаря за помоща. Това с терасата е добра идея. Има много летища, които я практикуват, например в Цюрих си плащаш входчето, минаваш металотърсач и скенерче като на паспортен контрол и ходиш да си снимаш над самия перон. Билетчето е валидно за целия ден.
Спотъри от всички страни, обеденете се!
Аватар
HBNIK
спотър
 
Мнения: 33
Регистриран на: 15 Авг 2005 21:56
Местоположение: Швейцария

Мнениеот ATC » 22 Май 2006 00:34

ако може да се събере повече инфо за такива места по света да задействаме нещата пък дано да стане
Аватар
ATC
супер спотър
 
Мнения: 818
Регистриран на: 14 Апр 2004 14:30
Местоположение: LBSF

Мнениеот harrier » 22 Май 2006 00:44

С Летище Варна съм говорил този въпрос - проблемът е финансов - да се плаща на охраната, която ще проверява за оръжие и ще пази терасата.
Аватар
harrier
член на екипажа
 
Мнения: 5258
Регистриран на: 16 Дек 2003 17:16

ПредишнаСледваща

Назад към Спотърстване

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта