Продавам Canon 300D с остъклението.

Продавам Canon 300D с остъклението.

Мнениеот HORNISE » 30 Яну 2007 13:57

Дойде време да се разделя с първият ми ДСЛР. Честно да си кажа не ми се иска, но не съм толкова добре финансово че да държа две тела в наличност.

Та - продавам - Canon EOS 300D kit + 75-300/4-5.6 ІІІ USM. Перфектно техническо състояние и не до там перфектен външен вид. Тялото има драскотини по горната част на светкавицата (придобити в голямата си част при качване в кабината на РС-9М и Су-25), долната част на тялото носи следи от поставяне върху оградата на летище София(основно в циганската махала) както и бургаската ограда откъм село Сарафово. Големият обектив има маркировка от времето на Кооперейтив Кий 2005 - оградата на музея в Крумово... Абе с две думи - спотаджийска машина, само във Варна не е ходила инак са посетени всички големи летища у нас плюс действащите авиобази. В момента ще излъжа, но е някъде над 25 000 кадъра. Сменена е там една част на огледалният механизъм за което човека даде доживотна гаранция. Затвора трябва да има поне още толкова кадри потенциал.

Цена за комплекта си мисля... 900 лв., като има възможност за обсъждане.

Няма да се впускам да обяснявам какво може апарата, който се интересува е наясно или да погледне всичките снимки които съм качвал между 21.08.2005 и 23.10.2006 г.

Ще ми се този апарат да продължи да заснема самолети...
I take pictures, Photographic pictures...

Изображение
Аватар
HORNISE
член на екипажа
 
Мнения: 1887
Регистриран на: 16 Дек 2003 12:54
Местоположение: София

Мнениеот Делян » 30 Яну 2007 15:40

...и каква е новата техника?
Аватар
Делян
супер спотър
 
Мнения: 4711
Регистриран на: 07 Яну 2004 21:27
Местоположение: KBDR, Igor I Sikorsky Memorial Airport, Bridgeport, Connecticut, USA

Мнениеот HORNISE » 30 Яну 2007 16:12

Е то одавна се похвалих, но не си обърнал внимание явно - 30Д. :D
I take pictures, Photographic pictures...

Изображение
Аватар
HORNISE
член на екипажа
 
Мнения: 1887
Регистриран на: 16 Дек 2003 12:54
Местоположение: София


Назад към Фотография

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта

cron