Помощ при избор на фотоапарат (600-800лв.)

Помощ при избор на фотоапарат (600-800лв.)

Мнениеот tzekoff » 24 Мар 2008 19:43

Здравейте,

Първо искам да ви похваля за хубавият сайт, който сте успяли да изградите и красивите снимки които сте заснели, и да благодаря на поддръжката му за бързото активиране на акаунта ми.

Сега на въпроса: от миналата година, когато идваха USAF Thunderbirds ми е бръмнала мухата в главата да си купя фотоапарат с който да снимам самолети :roll: всъщност, единственото нещо заради което искам да си купя фотоапарат е точно това. Снимките на самолети :roll: , за друго толкова "есктремно" едва ли бих го използвал. Тук обаче идва проблема, тъй като не съм запознат какво най-добре би ми свършило работа според парите с които разполагам, рекох да се допитам до вас за съвет/помощ при избора на фотоапарат. Бюджета с който мога да отделя за покупката му е около 600-800 лв. /максимум/, но не мога да отида в магазина и да кажа на "искам да ми препоръчате фотоапарат с който да снимам самолети"...

P.S.: Извинявам се ако дублирам съществуваща вече тема, но преди да се регистирам разглеждах уж теми, но те бяха много стари и неактуални, според мен :roll:

Предварително Благодаря!
С приятелски поздрави: Любомир Цеков.
tzekoff
кандидат спотър
 
Мнения: 1
Регистриран на: 24 Мар 2008 18:45
Местоположение: Видин, България

Мнениеот Toni » 24 Мар 2008 21:13

Здравей Любо, добре дошъл ;)

Със сигурност след малко ще се появят много предложения за апарат. Моят съвет е да си вземеш нов. На твое място бих купил Fuji FinePix S6500 fd, който в България струва около 700лв.

http://www.fujifilm.bg/product.php?product_id=43

Изображение
Аватар
Toni
член на екипажа
 
Мнения: 6457
Регистриран на: 16 Дек 2003 14:32
Местоположение: София (SOF/LBSF)


Назад към Фотография

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта