някой да е получавал подобен мейл?

някой да е получавал подобен мейл?

Мнениеот Han Solo » 31 Мар 2009 19:05

преди около седмица неочаквано за мен получих на пощата си следното съобщение:
Уважаеми господине,
Във връзка с подготовката на моя книга за авиацията , моля да ми съобщите, при какви условия , мога да ползвам ваша снимка. Поздрави.

беше неподписано, само от подателя ставаше ясно кой е човека / за сега преднамерено не пиша кой е/....
аз съм разбран и съвестен човек, отговорих му и попитах за кои снимки става дума и в отговор получих почти веднага следния мейл:

Здравейте,
Благодаря за отговора. Книгата ще е за историята на авиацията у нас . За мисля за няколко ваши снимки, но ще сложа само една . Не знам дали ще мога да я издам в голям тираж и от там не мога да ви осигуря добро възнаграждение.

повторно го запитах за кои снимки става дума, казах че за идеята , особено ако ми хареса , съм готов на всякакъв диалог, но за сега човека не ми е отговорил. Въпреки че и в двете писма написах накрая "всичко добро: Николай Милев" човека пуснал писмата и на двете не се е "подписал" а завършва само с "поздрави" :?

Та питанката ми е дали някой от другите спотъри е получавал подобен мейл и оттам ми е интересно дали този който ги пуска не си прави някакви сондажи сред снимащите самолети.
May the Force be with You
Han Solo
най-спотър
 
Мнения: 250
Регистриран на: 29 Дек 2003 22:11
Местоположение: София

Re: някой да е получавал подобен мейл?

Мнениеот Chavdar » 31 Мар 2009 21:45

При мен няма подобен мейл.
Chavdar
супер спотър
 
Мнения: 972
Регистриран на: 06 Мар 2005 22:08
Местоположение: Plovdiv

Re: някой да е получавал подобен мейл?

Мнениеот HORNISE » 01 Апр 2009 10:27

Трябва да си преровя пощата, но имах подобна кореспонденция с неизвестен човек преди доста време. Мисля миналата година през лятото. Отговарях като Ники, че съм съгласен да дам снимки и не съм говорил за възнаграждение. Нещата си останаха така.
I take pictures, Photographic pictures...

Изображение
Аватар
HORNISE
член на екипажа
 
Мнения: 1887
Регистриран на: 16 Дек 2003 12:54
Местоположение: София


Назад към Фотография

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта

cron