BestSpotters.net

Re: BestSpotters.net

Мнениеот Nikolay » 12 Юни 2009 21:21

Емо написа:
Nikolay написа:
Toni написа:Предлагам ти като първо да скриете и-мейл адресете на фотографите, че ще настане един спам .... освен това аз не държа да ми знаят адреса.


Ще гледам да оправя и този недостатък :-)

...освен това resize на снимките е с много лошо качество. Иначе поздравления за идеята!!!


Toни, мисля че сега е по-добре :wink:
Емо, по казуса който забеляза поработих малко и ще се радвам да си кажеш мнението дали съм направил нещо. Попринцип имам идея с която ще стане още по-добре но тя наистина иска много работа... а добавих и копирайт ;-)
aviate, navigate, communicate!
Аватар
Nikolay
супер спотър
 
Мнения: 505
Регистриран на: 30 Май 2005 09:59
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Re: BestSpotters.net

Мнениеот Емо » 12 Юни 2009 23:02

Nikolay написа:Емо, по казуса който забеляза поработих малко и ще се радвам да си кажеш мнението дали съм направил нещо. Попринцип имам идея с която ще стане още по-добре но тя наистина иска много работа... а добавих и копирайт ;-)

да, сега семплинга вече не е стандартния рисайз! 8) :smt023 Супер! Евентуално по-ниско ниво на компресия няма да е зле, но не знам с колко място разполагате на сървъра, все пак като се съберат доста снимки, става тясно. Но сега е ОК според мен!
Аватар
Емо
супер спотър
 
Мнения: 1221
Регистриран на: 14 Яну 2006 01:06
Местоположение: MUC

Re: BestSpotters.net

Мнениеот Nikolay » 16 Юни 2009 23:16

Здравейте,
искам да помоля някои ако качва снимки и има проблеми при качването да казва...че доста хора се оплакват че им излизат некви грешки :-)
aviate, navigate, communicate!
Аватар
Nikolay
супер спотър
 
Мнения: 505
Регистриран на: 30 Май 2005 09:59
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Re: BestSpotters.net

Мнениеот DinoZavrov » 17 Юни 2009 22:00

Nikolay,

Похвално и достойно за уважение е усърдието, с което си се посветил на делото си!

Постави някъде на сайта си бутон "contact us" и ще си решиш проблема с комуникацията, без да имаш нужда от посредници :-D Иначе става като в приказката, когато немият казал на глухия, че слепия видял - как куция тича.......... :rolleyes:

Ако аз имам гадже, няма да го пратя при съседа - пък той да я съблече и да ме извика ;-)

Казвам ти това с добри чуства и се надявам да го разбереш! :rock:
Аватар
DinoZavrov
супер спотър
 
Мнения: 1034
Регистриран на: 29 Ное 2008 17:42
Местоположение: Sofia

Re: BestSpotters.net

Мнениеот Nikolay » 18 Юни 2009 18:18

Поле contact us има, дори днес го модифицирах!
Също така се реши проблема с ъплоуда и изхвърлянето на логнат юзър :wink: Аа да не забраявя- имаме и бета версия на коментари под снимките... старая се да се развива сайта... а относно последния пост- не случайно попитах колегите от bgspotters дали имат нещо против съществуването на тази тема защото и аз мисля че не е много етично и правилно чрез техния форум да разказвам за моя сайт :-)
aviate, navigate, communicate!
Аватар
Nikolay
супер спотър
 
Мнения: 505
Регистриран на: 30 Май 2005 09:59
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Предишна

Назад към Фотография

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта