Техника на заем/под наем

Техника на заем/под наем

Мнениеот марков » 22 Юли 2013 15:59

Драги колеги,
Предвид предстоящото идване на Ербъс А310 (утре сутрин) и предвид желанието ми да го заснема искам да ви попитам дали някой от вас случайно из тях няма стария DSLR със някакво по-скромно стъкло било за продан било за спомен и дали вие бихте се съгласили срещу съответна сума или на добра воля да го дадете за половин ден на такива като мен-турбосапунери!
Разбира се, ако се получи фал при употребата виновника да заплати съответната сума. Молбата ми е лична в този момент, но предлагам ако се получи идеята да се доразвие в бъдеще.По този начин наистина ще се гарантира абсолютно качественото развитие на сайта и популяризирането му извън границите на нашата държава. Предложението търпи всякакъв отказ! :D
Поздрави!! :-D
For once you have tasted flight you will walk the earth with your eyes turned skywards!
http://www.airplane-pictures.net/photographer.php?p=9585
марков
най-спотър
 
Мнения: 283
Регистриран на: 09 Яну 2013 21:02
Местоположение: София

Re: Техника на заем/под наем

Мнениеот adyankov » 18 Авг 2014 23:31

Здравейте, това е втория ми пост във форума, който следя спорадично.

Аз съм от пасивните спотъри (тези които само консумират снимките от сайта, airliners.net и т.н.) и зяпат с бинокъл от балкона но закупуването на LZ-AWA от BH Air накрая ще ме накара да се размърдам до летището и да видя тези просрловути канавки и др. за спотинг за които чета във форума.

Нямам никаква идея от фототехника - подарих използван DSLR Olympus със стандартен 18-55 мм обектив на жена ми миналата година, но впоследствие с разочарование прочетох че за спотене той е практически безсмислен. Не съм и уверен че искам да купувам скъпа техника (имам много специфичен проблем - живея в квартал до който редовно се палят боклуци и пластмасовия пушек идващ от вън ми е замърсил лещите на редица камери на телефони и предния фотоапарат).

В този ред на мисли с удоволствие бих ползвал някаква евтина техника втора ръка и 135-200мм обектив от по евтините, но предпочитам да ги изпробвам 1-2 следобеда под вещо ръководство на някой разбирач (в съответната канавка или друга спотинг локация на аерогарата) докато съм уверен че правя нещо смислено с тях.

Не ми е спешно, но ако някой търси да си продаде стара техника и има търпение да обучи някой като мен да я използва ще се радвам да се пробвам, без да гарантирам успех.

Поздрави
adyankov
кандидат спотър
 
Мнения: 2
Регистриран на: 02 Фев 2014 17:08


Назад към Фотография

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта

cron