Търси се хоби фотограф ...

Търси се хоби фотограф ...

Мнениеот Toni » 25 Фев 2005 01:07

амбициозен и надъхан за работа. Става въпрос за нещо като репортажна или ивентфотография. Много е желателно, човекът с апарат в ръка, да може да работи в екип и да има желанието работа да се свърши както трябва. Ако искате да видите кой е работодателя вижте : www.facetoface.bg . Заплащането е прилично, като организацията поема всички транспортни разходи. Основно ще бъдат снимани деца от домове за сираци в София или околностите.

Който се интересува за повече инфо или иска да се кандидатира да ми пише и изпрати три снимки на свободна тема (без авиация) - toni_aav@gmx.de , subject: f2f
Аватар
Toni
член на екипажа
 
Мнения: 6457
Регистриран на: 16 Дек 2003 14:32
Местоположение: София (SOF/LBSF)

Re: Търси се хоби фотограф ...

Мнениеот Han Solo » 03 Мар 2005 20:49

Toni написа:амбициозен и надъхан за работа. Става въпрос за нещо като репортажна или ивентфотография. Много е желателно, човекът с апарат в ръка, да може да работи в екип и да има желанието работа да се свърши както трябва. Ако искате да видите кой е работодателя вижте : www.facetoface.bg . Заплащането е прилично, като организацията поема всички транспортни разходи. Основно ще бъдат снимани деца от домове за сираци в София или околностите.

Който се интересува за повече инфо или иска да се кандидатира да ми пише и изпрати три снимки на свободна тема (без авиация) - toni_aav@gmx.de , subject: f2f
Тони, че аз познавам хората работили за филма подпомогнат от тях - Открадната Светлина, и сред тях имаше и много добър фотограф, защо са се отказали от него?
May the Force be with You
Han Solo
най-спотър
 
Мнения: 250
Регистриран на: 29 Дек 2003 22:11
Местоположение: София

Мнениеот Toni » 05 Мар 2005 16:39

Han Solo, филмът не е подпомогнат, а правен от face2face. Видях снимките на въпросния фотограф и не мисля, че стават. Освен това е много скъп за организацията:)
Аватар
Toni
член на екипажа
 
Мнения: 6457
Регистриран на: 16 Дек 2003 14:32
Местоположение: София (SOF/LBSF)

Мнениеот Han Solo » 05 Мар 2005 19:38

Toni написа:Han Solo, филмът не е подпомогнат, а правен от face2face. Видях снимките на въпросния фотограф и не мисля, че стават. Освен това е много скъп за организацията:)
:lol: Не знаех... а понеже познавам оператора на филма, знам от къде е взета видеокамерата и знам какъв и е наема малко се учудих като казваш че е скъп... А въпросния фотограф го познавам от Фотофиестите и Фотоваканциите и го познавам като добър артфотограф... :shock: То и аз съм фотограф де , обаче не влизам в раздела хоби фотограф
May the Force be with You
Han Solo
най-спотър
 
Мнения: 250
Регистриран на: 29 Дек 2003 22:11
Местоположение: София


Назад към Фотография

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта