Ryanair (FR до PDV)

Re: Ryanair

Мнениеот Buch » 28 Ное 2012 11:07

Все едно чета Джоузеф Хелър, но с "тънката" разлика, че е абсолютно безинтересно. Някой друг да се усеща така или съм само аз ?
Аватар
Buch
най-спотър
 
Мнения: 446
Регистриран на: 16 Яну 2009 13:48
Местоположение: София

Re: Ryanair

Мнениеот tupolev144 » 28 Ное 2012 11:28

Buch написа:Все едно чета Джоузеф Хелър, но с "тънката" разлика, че е абсолютно безинтересно. Някой друг да се усеща така или съм само аз ?

Давай Buch, твой ред е, скоро не си се включвал в защита на статуквото.
Аватар
tupolev144
супер спотър
 
Мнения: 1559
Регистриран на: 11 Юни 2011 12:35

Re: Ryanair

Мнениеот Kx » 28 Ное 2012 11:50

tupolev144 написа:
Buch написа:Все едно чета Джоузеф Хелър, но с "тънката" разлика, че е абсолютно безинтересно. Някой друг да се усеща така или съм само аз ?

Давай Buch, твой ред е, скоро не си се включвал в защита на статуквото.

Просто си направете тема за да не цапате Летище Пловдив и Райън Ер с полемиката си. Смятам че Buch е прав
Kx
най-спотър
 
Мнения: 410
Регистриран на: 13 Апр 2004 15:45
Местоположение: Sofia

Re: Ryanair

Мнениеот akair » 28 Ное 2012 12:22

Пароль написа:!!! Виж по-напред!

Аз и по-напред ти обърнах внимание, че все още няма няма глоби, но не видях някакъв факт, който да говори за обратното. :D

Абсурдно е във форум за авиация да обсъждаме личностите, които пишат в него! Освен, че е проява на лош вкус... :?
Жалко, че това е поредната дискусия, в която се губи добрия тон и поради липса на доводи се прибягва към личностни нападки. Нещо по темата беше споменала Елинор Рузвелт... Не виждам смисъл дискусията да продължава, щом не всички са склонни да четат, преди да пишат:
akair написа:За твое лично успокоение ще спомена, че нито "със зъби и нокти" браня нечие статукво, нито имам някаква полза от нечий монопол, нито някой монопол ми плаща заплатата, нито съм част от администрацията.

tupolev144 написа:на теб и на такива като теб, назначени на някоя службица и стопиращи до последно процесите за да угоди на някой (оправдавайки се, че у нас администрацията видиш ли била мудна, но какво да правим...

tupolev144 написа:Монополиста е заложил на "непечеливш кон" да му защитава статуквото!

Отделна тема е, че тези заключения са неверни... :D

Ако е имало проверки, има ли място, където може да се намери надеждна информация относно изводите от проверката, ако тези изводи и доклади са публични?

tupolev144 написа:спокойно ние сме "заедно" и няма да ни се "карат" много!

Това е само твое лично усещане. Написаното от мен цели да покаже само и единствено 2 неща:
1. Всяка проверка тече с дискусия между страните и никой не е "грешен" по презумпция;
2. Никоя санкция не идва изневиделица, а едва след редица дискусии, срещи, писма, ...

Buch написа:Все едно чета Джоузеф Хелър, но с "тънката" разлика, че е абсолютно безинтересно.

Уви... :?
Аватар
akair
супер спотър
 
Мнения: 1204
Регистриран на: 16 Авг 2009 18:50

Re: Ryanair

Мнениеот europeandj » 28 Ное 2012 16:47

Просто си направете тема за да не цапате Летище Пловдив и Райън Ер с полемиката си. Смятам че Buch е прав


Дано някой да не ми се обиди, ама ще го кажа. Абе хора разменете си номерата и си водете дискусията посредством sms-и. Като влезна в тема Ryainair то вътре мнения само от 2-3 души. Това говори, че вероятно другите не се интересуват от тези писаници, да не говорим, че тези неща нямат общо с темата.

Благодаря Ви искрено за разбирането!
Изображение
Аватар
europeandj
супер спотър
 
Мнения: 762
Регистриран на: 04 Авг 2012 17:57
Местоположение: Пловдив (PDV/LBPD)

Re: Ryanair

Мнениеот tupolev144 » 28 Ное 2012 17:32

akair написа:
Пароль написа:!!! Виж по-напред!

Аз и по-напред ти обърнах внимание, че все още няма няма глоби, но не видях някакъв факт, който да говори за обратното. :D

Абсурдно е във форум за авиация да обсъждаме личностите, които пишат в него! Освен, че е проява на лош вкус... :?
Жалко, че това е поредната дискусия, в която се губи добрия тон и поради липса на доводи се прибягва към личностни нападки. Нещо по темата беше споменала Елинор Рузвелт... Не виждам смисъл дискусията да продължава, щом не всички са склонни да четат, преди да пишат:
akair написа:За твое лично успокоение ще спомена, че нито "със зъби и нокти" браня нечие статукво, нито имам някаква полза от нечий монопол, нито някой монопол ми плаща заплатата, нито съм част от администрацията.

tupolev144 написа:на теб и на такива като теб, назначени на някоя службица и стопиращи до последно процесите за да угоди на някой (оправдавайки се, че у нас администрацията видиш ли била мудна, но какво да правим...

tupolev144 написа:Монополиста е заложил на "непечеливш кон" да му защитава статуквото!

Отделна тема е, че тези заключения са неверни... :D

Ако е имало проверки, има ли място, където може да се намери надеждна информация относно изводите от проверката, ако тези изводи и доклади са публични?

tupolev144 написа:спокойно ние сме "заедно" и няма да ни се "карат" много!

Това е само твое лично усещане. Написаното от мен цели да покаже само и единствено 2 неща:
1. Всяка проверка тече с дискусия между страните и никой не е "грешен" по презумпция;
2. Никоя санкция не идва изневиделица, а едва след редица дискусии, срещи, писма, ...

Buch написа:Все едно чета Джоузеф Хелър, но с "тънката" разлика, че е абсолютно безинтересно.

Уви... :?

Явно с теб няма да се разберем докато продължаваш да тълкуваш нещата като в онази приказка за евангелието, а и наистина дотегнахме на хората които пряко не се интересуват от това. Абсолютно съм съгласен с цитираната Елинор Рузвелт - чети, преди да пишеш! Дадох ти десетки документи които да четеш и като ги прочетеш, се обади или направи отделна тема за да не използваме настоящата за дискусии свързани с Общностното право и дано ти станат ясни нещата. А що се отнася до проверката, както и до предстоящите такива, ефектът ще е видим дори и за теб и то много скоро. Просто дойде и нашият ред и мърдане няма. Иначе бъди сигурен, че без да искаш с опонирането ти допринесе доста за по-пълно обрисуване на ситуацията свързана с Райнеър и неволите му у нас, за което трябва да ти се отчете заслуженото. Е, поне нещо добро да излезе в крайна сметка! :wink:
Аватар
tupolev144
супер спотър
 
Мнения: 1559
Регистриран на: 11 Юни 2011 12:35

Re: Ryanair

Мнениеот Пароль » 28 Ное 2012 18:16

viewtopic.php?f=1&t=3653
"Законодателство - в България и в Европа"

За да не "цапаме" други теми!
Пароль
супер спотър
 
Мнения: 1954
Регистриран на: 04 Апр 2010 20:20

Re: Ryanair

Мнениеот skyviewer » 29 Ное 2012 18:43

Информацията за Ryanair,погледната в едно уважавано авиационно списание:

http://www.flugrevue.de/de/ryanair.alle ... htm?skip=0
Аватар
skyviewer
супер спотър
 
Мнения: 1461
Регистриран на: 23 Юли 2009 18:11

Re: Ryanair

Мнениеот Jair » 29 Ное 2012 20:25

Изглежда махат всичките фокуси с методите за плащане и става просто 2% от цената, което генерално е супер новина. Освен ако не съм допрочел нещо...
http://www.aerohroniki.com - Блог за авиация и пътешествия
http://www.magelanci.com - форум за пътешествия
Jair
супер спотър
 
Мнения: 702
Регистриран на: 21 Ное 2007 03:35

Re: Ryanair

Мнениеот stenk » 29 Ное 2012 20:33

Напротив- тия 2% са допълнителен бонус :-D
Освен това май въвеждат такса плащане и за всички дебитни карти , но ги освобождават от тези нови 2%.

viewtopic.php?f=7&t=3654
Изображение
stenk
супер спотър
 
Мнения: 2391
Регистриран на: 21 Юни 2007 23:06

Предишна

Назад към Авиация + Авиационни новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 31 госта

cron