Българска компания с интерес към LEPA - Palma De Mallorca?

Българска компания с интерес към LEPA - Palma De Mallorca?

Мнениеот dobr0mir » 09 Юли 2010 21:12

Днес техническия директор на Air Europa която е базирана в Palma De Mallorca ми сподели, че българска компания има интерес към летището. Не беше сигурен дали става дума за полети от България до Испания и дали ще са чартъри. Спомена нещо и за Африка???? :) Обеща ми понеделник да ми даде повече информация. Извинявам се,ако е пълна глупост може да е объркал националността на компанията, но все пак, ако имате някаква информация споделете. Защото мен определено ме шокира и ми звучи малко нереално. Имали някаква вероятност да става въпрос за Bulgaria air Charter с новите/стари MD-та :).
Аватар
dobr0mir
по-спотър
 
Мнения: 182
Регистриран на: 29 Мар 2008 03:33
Местоположение: E.U.

Re: Българска компания с интерес към LEPA - Palma De Mallorc

Мнениеот dobr0mir » 01 Авг 2010 21:59

Информацията е вярна и не вярна. Настина има източна европейска компания, която проявява интерес към летището, даже вече го е направила своя база, но за мое съжаление не е българска, а румънска www.medallionair.ro Говорих още след 2 дена с въпросния "доносник" :), но известно време нямах възможност да влизам във форума.
Темата се без обмисля, моля да се изтрие. :) За бъдеще ще се опитам да не пускам глупави теми , просто не успях да изчакам два дена за да проверя информацията. :oops:

Благодаря
Аватар
dobr0mir
по-спотър
 
Мнения: 182
Регистриран на: 29 Мар 2008 03:33
Местоположение: E.U.


Назад към Авиация + Авиационни новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта

cron