Балканиан Еъруейз

Re: Балканиан Еъруейз

Мнениеот kazata » 15 Фев 2014 10:33

Аз обаче си мисля, че това са ориентировъчни цени. Най-добре си прати запитване следващия път, когато ти се наложи да се прави някакъв полет и би трябвало да ти дадат точна цена и да ти кажат дали изобщо е възможно да бъде изпълнен полета за конкретния деня. А и винаги могат да си измислят някакви такси, които не са включени в сайта. Като те ти дадат цена официално няма как да се отметнат.
kazata
по-спотър
 
Мнения: 133
Регистриран на: 12 Фев 2009 16:17

Re: Балканиан Еъруейз

Мнениеот West Germany » 15 Фев 2014 11:45

kazata написа:Аз обаче си мисля, че това са ориентировъчни цени. Най-добре си прати запитване следващия път, когато ти се наложи да се прави някакъв полет и би трябвало да ти дадат точна цена и да ти кажат дали изобщо е възможно да бъде изпълнен полета за конкретния деня. А и винаги могат да си измислят някакви такси, които не са включени в сайта. Като те ти дадат цена официално няма как да се отметнат.


Да, цената може да се отличава и в зависимост от това на кое летище ще кацнат в Истанбул, дали SAW или IST, има още и за бизнес джетове (Hezarfen) LTBW и това вече не зависи от тях, но все пак за цената си пишат All incluive, но ако им кажеш нали сте посочили цената като All inclusive, те дали ще отвърнат, че не, не сме имали предвид точно това, тъй като цената не зависи само от нас?

aviation-broker.com например предупреждават че цената е предварителна.
West Germany
най-спотър
 
Мнения: 492
Регистриран на: 23 Авг 2010 14:52

Предишна

Назад към Авиация + Авиационни новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта