Ryanair Sofia Base

Re: Ryanair Sofia Base

Мнениеот mashine1984 » 23 Фев 2016 15:14

skyviewer написа:
Делян написа:
skyviewer написа:При положение ,че собственика на летището не го обявява,то официално такъв няма!!! А понеже искаш да СВЕТИШ ,направи едно лично запитване до RYANAIR.Мисля ,че без проблем ще те светнат.Успех !

Очаквай пловдивски интриги и конспиративни теории да залеят форума особено след инванзията на Ryanair в София, дори мисля че доста закъсняват!


...и още една ИНТРИГА:

http://www.airportsinternational.com/20 ... reak/12997

Много reliable източник... от 2012 година :lol: :lol: :lol:
mashine1984
супер спотър
 
Мнения: 1514
Регистриран на: 22 Яну 2015 19:45
Местоположение: София

Re: Ryanair Sofia Base

Мнениеот skyviewer » 23 Фев 2016 15:19

Просто оттогава започна изчезването на някои НАЦИОНАЛНИ превозвачи :D
Аватар
skyviewer
супер спотър
 
Мнения: 1461
Регистриран на: 23 Юли 2009 18:11

Re: Ryanair Sofia Base

Мнениеот Делян » 23 Фев 2016 16:38

Чакай малко, нека да започнат да летят, дай им една година, нека да се види коя дестинация им е печеливша, да започнат да се карат с летището за намаляване на таксите, тогава ще теглим чертата.......
Аватар
Делян
супер спотър
 
Мнения: 4711
Регистриран на: 07 Яну 2004 21:27
Местоположение: KBDR, Igor I Sikorsky Memorial Airport, Bridgeport, Connecticut, USA

Re: Ryanair Sofia Base

Мнениеот Freak » 23 Фев 2016 16:47

Делян написа:
mashine1984 написа:
skyviewer написа:При положение ,че собственика на летището не го обявява,то официално такъв няма!!! А понеже искаш да СВЕТИШ ,направи едно лично запитване до RYANAIR.Мисля ,че без проблем ще те светнат.Успех !

Ти го твърдиш, така че ти трябва да кажеш, кой е този фонд. Или работата стана - ходи обяснявай, че нямаш сестра. :lol:
Когато твърдиш нещо трябва да го кажеш и покажеш, а не да хвърляш кьорфишеци :axe:

Очаквай пловдивски интриги и конспиративни теории да залеят форума особено след инванзията на Ryanair в София, дори мисля че доста закъсняват!


Пловдивската група се радва на инвазията в София и може само да съжалява, че държавата е майка за едни и мащеха за други.
А някои се радват само когато те са облагодетелствани, без да си дават сметка какво означава това в дългосрочен план. Въпрос на възпитание.

Бъде здрав!
Freak
най-спотър
 
Мнения: 289
Регистриран на: 30 Окт 2006 16:05

Re: Ryanair Sofia Base

Мнениеот Big G » 23 Фев 2016 18:02

Делян написа:
mashine1984 написа:
skyviewer написа:При положение ,че собственика на летището не го обявява,то официално такъв няма!!! А понеже искаш да СВЕТИШ ,направи едно лично запитване до RYANAIR.Мисля ,че без проблем ще те светнат.Успех !

Ти го твърдиш, така че ти трябва да кажеш, кой е този фонд. Или работата стана - ходи обяснявай, че нямаш сестра. :lol:
Когато твърдиш нещо трябва да го кажеш и покажеш, а не да хвърляш кьорфишеци :axe:

Очаквай пловдивски интриги и конспиративни теории да залеят форума особено след инванзията на Ryanair в София, дори мисля че доста закъсняват!

Колегата отвъд океана пак започна с простотиите.
Относно Ryanair Sofia Base както сте кръстили темата, аз никъде в сайта на Ryanair не съм срещнал такава инфо. А те не пропускат да се похвалят за такива неща. Моля някой ако е видял такава да ме "светне" както се изразява тук един друг колега.
От интервюто на Щерионов разбрах, че:
"Таксите: При преговорите с Ryanair се стараем да не ощетяваме другите превозвачи.
Интересно ми е как точно ще стане това на практика.
"За момента преговаряме с Ryanair и ще известим, когато стигнем до окончателно решение".
Нали прочетохте: "За момента преговаряме с Ryanair ".
Е, какви линии, какви бази, какви нови 2 лв?!? Договор все още НЯМА!!! Ами ако не се разберат? А това, че са в разписанието, може би им е обещано нещо. Но не е проблем да ги махнат, ако това не се случи. А за да се случи (обещаното) то трябва да е регламентирано. В противен случай може аеропорта да бере ядове с другите превозвачи.
Started 1967.
Аватар
Big G
супер спотър
 
Мнения: 1532
Регистриран на: 01 Мар 2007 19:41
Местоположение: У дома

Re: Ryanair Sofia Base

Мнениеот steven » 23 Фев 2016 20:40

Четох в един форум за внесена жалба. Ще внесете ли яснота?
steven
най-спотър
 
Мнения: 295
Регистриран на: 25 Фев 2013 23:54

Re: Ryanair Sofia Base

Мнениеот ilkosem » 24 Фев 2016 02:29

Не знам дали има фондове и дали има договори. Аз съм доволен, че нещо става на летището в София защото е бая замряло от към нови дестинации. Щом ги има на сайта им явно вече има нещо подписано, все пак няма да тръгнат да продават билети просто ей така... иначе чак тук в Барселона се чу за новата дестинация на Райн а именно София, защото е единствената нова за зимния сезон.
ilkosem
спотър
 
Мнения: 94
Регистриран на: 23 Сеп 2012 15:53

Re: Ryanair Sofia Base

Мнениеот mashine1984 » 24 Фев 2016 09:30

База все още не са обявили, но предполагам, че това ще стане в най-скоро бъдеще. За справка - Букурещ, където базата беше обявена точно преди 1 седмица.
mashine1984
супер спотър
 
Мнения: 1514
Регистриран на: 22 Яну 2015 19:45
Местоположение: София

Re: Ryanair Sofia Base

Мнениеот skyviewer » 26 Фев 2016 08:14

Нерде Ямбол, нерде Станбул.
Аватар
skyviewer
супер спотър
 
Мнения: 1461
Регистриран на: 23 Юли 2009 18:11

Re: Ryanair Sofia Base

Мнениеот Big G » 26 Фев 2016 11:57

mashine1984 написа:База все още не са обявили, но предполагам, че това ще стане в най-скоро бъдеще.....

Дай Боже, но в такъв случай темата не трябваше ли да се именува Ryanair Sofia Base ?!?, поне докато стане, пък било то и в най-скоро бъдеще както предполагаш?
Started 1967.
Аватар
Big G
супер спотър
 
Мнения: 1532
Регистриран на: 01 Мар 2007 19:41
Местоположение: У дома

Re: Ryanair Sofia Base

Мнениеот epetkov » 26 Фев 2016 14:45

Big G написа:
mashine1984 написа:База все още не са обявили, но предполагам, че това ще стане в най-скоро бъдеще.....

Дай Боже, но в такъв случай темата не трябваше ли да се именува Ryanair Sofia Base ?!?, поне докато стане, пък било то и в най-скоро бъдеще както предполагаш?


Без ?!? темата звучи по-оптимистично! :)
epetkov
супер спотър
 
Мнения: 882
Регистриран на: 15 Апр 2010 21:33
Местоположение: Варна

Re: Ryanair Sofia Base

Мнениеот Делян » 25 Мар 2016 15:28

Ryanair makes Vilnius its second Lithuanian base; Prague and Sofia strong contenders to be next hubs


http://www.anna.aero/2016/03/15/ryanair ... nius-base/
Аватар
Делян
супер спотър
 
Мнения: 4711
Регистриран на: 07 Яну 2004 21:27
Местоположение: KBDR, Igor I Sikorsky Memorial Airport, Bridgeport, Connecticut, USA

Re: Ryanair Sofia Base

Мнениеот VS11 » 26 Мар 2016 05:40

Ако Ryanair наистина се разрастнат толкова в София, БГ Еър ще трябва да се продаде на руснаците, които скоро се разбра имали интерес да си купят бг а/к.
Аватар
VS11
супер спотър
 
Мнения: 719
Регистриран на: 02 Юли 2004 06:27
Местоположение: Varna, BG/Boston, MA, USA

Re: Ryanair Sofia Base

Мнениеот mashine1984 » 26 Мар 2016 12:30

VS11 написа:Ако Ryanair наистина се разрастнат толкова в София, БГ Еър ще трябва да се продаде на руснаците, които скоро се разбра имали интерес да си купят бг а/к.

S7 вече си основаха АК в Кипър.
mashine1984
супер спотър
 
Мнения: 1514
Регистриран на: 22 Яну 2015 19:45
Местоположение: София

Re: Ryanair Sofia Base

Мнениеот amcho » 29 Мар 2016 19:42

SOF-PSA минава на 3 полета седмично от 1 ноември. :wink:
There's always a reason to fly...

Изображение
Аватар
amcho
супер спотър
 
Мнения: 1829
Регистриран на: 31 Дек 2007 18:03
Местоположение: По света у и нас

ПредишнаСледваща

Назад към Авиация + Авиационни новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 10 госта

cron