Ryanair Sofia Base

Re: Ryanair Sofia Base

Мнениеот Делян » 22 Фев 2016 18:10

От София, Лондон ще стане по-популярна дестинация дори и от Виена.
Аватар
Делян
супер спотър
 
Мнения: 4711
Регистриран на: 07 Яну 2004 21:27
Местоположение: KBDR, Igor I Sikorsky Memorial Airport, Bridgeport, Connecticut, USA

Re: Ryanair Sofia Base

Мнениеот merlin » 23 Фев 2016 01:27

Проблема с Виена е монопола на българо-австрийската вечна дружба... Автобусите, за сметка на това, са пълни. Просто за такава къса дестинация е срамота да плащаш колкото от София до Лондон. НТА няма, виенското летище няма как да допусне настъпване на FR, просто много пари инвестираха в новия терминал и в легално субсидиране на Аустриан (за да може LH да ги купи) и тези пари не се избиват с Райънеър.
Един полет до Братислава с ежедневна честота ще оживи пазара, но там пък словаците не могат да се разберат с ирландците за повече линии, дано София да се разрасне и от тази база да се пусне новия полет.
Аватар
merlin
супер спотър
 
Мнения: 1310
Регистриран на: 07 Фев 2008 13:28
Местоположение: LOWW

Re: Ryanair Sofia Base

Мнениеот skyviewer » 23 Фев 2016 10:26

...е, може и Братислава.60+ км. в Европа са си нищо :D А разрастването зависи от Фонда и парите в него.Сега на дневен ред са другите авиокомпании на летище София - фондът трябва да захранва и тях.
Аватар
skyviewer
супер спотър
 
Мнения: 1461
Регистриран на: 23 Юли 2009 18:11

Re: Ryanair Sofia Base

Мнениеот mashine1984 » 23 Фев 2016 10:41

skyviewer написа:...е, може и Братислава.60+ км. в Европа са си нищо :D А разрастването зависи от Фонда и парите в него.Сега на дневен ред са другите авиокомпании на летище София - фондът трябва да захранва и тях.

И какъв е този фонд???
mashine1984
супер спотър
 
Мнения: 1514
Регистриран на: 22 Яну 2015 19:45
Местоположение: София

Re: Ryanair Sofia Base

Мнениеот skyviewer » 23 Фев 2016 10:54

Това подробхо го обясниха колегите от Пловдив в темата за Ryanayr.Ако имаш конкретни въпроси, им ги задай там.Мисля ,че опита им ще ти помогне.
Грубо казано - фондът споделя риска на превозвача при затоварване и компенсира ценово пътниците.
Аватар
skyviewer
супер спотър
 
Мнения: 1461
Регистриран на: 23 Юли 2009 18:11

Re: Ryanair Sofia Base

Мнениеот mashine1984 » 23 Фев 2016 11:21

skyviewer написа:Това подробхо го обясниха колегите от Пловдив в темата за Ryanayr.Ако имаш конкретни въпроси, им ги задай там.Мисля ,че опита им ще ти помогне.
Грубо казано - фондът споделя риска на превозвача при затоварване и компенсира ценово пътниците.

Аз знам, каква му е функцията. Само че не разбирам, какво общо има този фонд с летище София и полетите на Ryan?!
mashine1984
супер спотър
 
Мнения: 1514
Регистриран на: 22 Яну 2015 19:45
Местоположение: София

Re: Ryanair Sofia Base

Мнениеот skyviewer » 23 Фев 2016 11:31

Фондът е необходимо условие от страна на RYANAIR,при откриване на база .
Аватар
skyviewer
супер спотър
 
Мнения: 1461
Регистриран на: 23 Юли 2009 18:11

Re: Ryanair Sofia Base

Мнениеот mashine1984 » 23 Фев 2016 11:48

skyviewer написа:Фондът е необходимо условие от страна на RYANAIR,при откриване на база .

За Пловдив, може би. За София - със сигурност не. Не съм чул да има, такъв фонд в Букурещ. :lol:
mashine1984
супер спотър
 
Мнения: 1514
Регистриран на: 22 Яну 2015 19:45
Местоположение: София

Re: Ryanair Sofia Base

Мнениеот skyviewer » 23 Фев 2016 12:03

...лошото е като чуеш , ама късно :lol: То за опраскване не били две каки а две свраки...
Аватар
skyviewer
супер спотър
 
Мнения: 1461
Регистриран на: 23 Юли 2009 18:11

Re: Ryanair Sofia Base

Мнениеот mashine1984 » 23 Фев 2016 12:13

skyviewer написа:...лошото е като чуеш , ама късно :lol: То за опраскване не били две каки а две свраки...

Твърдиш, че в София има такъв фонд? Ако, да моля те, светни ни. Кой е този фонд? Дай повече информация :lol:
mashine1984
супер спотър
 
Мнения: 1514
Регистриран на: 22 Яну 2015 19:45
Местоположение: София

Re: Ryanair Sofia Base

Мнениеот skyviewer » 23 Фев 2016 12:16

При положение ,че собственика на летището не го обявява,то официално такъв няма!!! А понеже искаш да СВЕТИШ ,направи едно лично запитване до RYANAIR.Мисля ,че без проблем ще те светнат.Успех !
Аватар
skyviewer
супер спотър
 
Мнения: 1461
Регистриран на: 23 Юли 2009 18:11

Re: Ryanair Sofia Base

Мнениеот mashine1984 » 23 Фев 2016 12:27

skyviewer написа:При положение ,че собственика на летището не го обявява,то официално такъв няма!!! А понеже искаш да СВЕТИШ ,направи едно лично запитване до RYANAIR.Мисля ,че без проблем ще те светнат.Успех !

Ти го твърдиш, така че ти трябва да кажеш, кой е този фонд. Или работата стана - ходи обяснявай, че нямаш сестра. :lol:
Когато твърдиш нещо трябва да го кажеш и покажеш, а не да хвърляш кьорфишеци :axe:
mashine1984
супер спотър
 
Мнения: 1514
Регистриран на: 22 Яну 2015 19:45
Местоположение: София

Re: Ryanair Sofia Base

Мнениеот Buch » 23 Фев 2016 13:45

skyviewer написа:При положение ,че собственика на летището не го обявява,то официално такъв няма!!! А понеже искаш да СВЕТИШ ,направи едно лично запитване до RYANAIR.Мисля ,че без проблем ще те светнат.Успех !

Аплодисменти!
Капитан Йосарян пасти да яде.
Аватар
Buch
най-спотър
 
Мнения: 446
Регистриран на: 16 Яну 2009 13:48
Местоположение: София

Re: Ryanair Sofia Base

Мнениеот Делян » 23 Фев 2016 15:02

mashine1984 написа:
skyviewer написа:При положение ,че собственика на летището не го обявява,то официално такъв няма!!! А понеже искаш да СВЕТИШ ,направи едно лично запитване до RYANAIR.Мисля ,че без проблем ще те светнат.Успех !

Ти го твърдиш, така че ти трябва да кажеш, кой е този фонд. Или работата стана - ходи обяснявай, че нямаш сестра. :lol:
Когато твърдиш нещо трябва да го кажеш и покажеш, а не да хвърляш кьорфишеци :axe:

Очаквай пловдивски интриги и конспиративни теории да залеят форума особено след инванзията на Ryanair в София, дори мисля че доста закъсняват!
Аватар
Делян
супер спотър
 
Мнения: 4711
Регистриран на: 07 Яну 2004 21:27
Местоположение: KBDR, Igor I Sikorsky Memorial Airport, Bridgeport, Connecticut, USA

Re: Ryanair Sofia Base

Мнениеот skyviewer » 23 Фев 2016 15:07

Делян написа:
mashine1984 написа:
skyviewer написа:При положение ,че собственика на летището не го обявява,то официално такъв няма!!! А понеже искаш да СВЕТИШ ,направи едно лично запитване до RYANAIR.Мисля ,че без проблем ще те светнат.Успех !

Ти го твърдиш, така че ти трябва да кажеш, кой е този фонд. Или работата стана - ходи обяснявай, че нямаш сестра. :lol:
Когато твърдиш нещо трябва да го кажеш и покажеш, а не да хвърляш кьорфишеци :axe:

Очаквай пловдивски интриги и конспиративни теории да залеят форума особено след инванзията на Ryanair в София, дори мисля че доста закъсняват!


...и още една ИНТРИГА:

http://www.airportsinternational.com/20 ... reak/12997
Аватар
skyviewer
супер спотър
 
Мнения: 1461
Регистриран на: 23 Юли 2009 18:11

ПредишнаСледваща

Назад към Авиация + Авиационни новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 6 госта