Wizz air-проблеми с резервацията на билети

Wizz air-проблеми с резервацията на билети

Мнениеот icetoo » 19 Юни 2005 11:09

Здравейте!Имам един проблем-искам да си резервирам билет за Франкфурт в сайта на wizz air,но може да се плати само с кредитна карта.Във вестника пишеше,че може и чрез банков път,но в сайта като резервирам билета и като стигна до последната стъпка за плащането ми иска номер на кредитна карта и няма никъде бутон или нещо подобно,което да поакзва плащане по банков път-ако има такова нещо в сайта им-плащане по банков път моля кажете ми къде се намира.Има ли други начини за плащане освен с кредитна карта?Има ли агенций в българия,в които мога да се обадя и да попитам или директно да си резервирам билет за уиз еър?Ако има такива моля кажете ми кои са те?Благодаря ви предварително и се надявам бързо да ми помогнете.:)
icetoo
кандидат спотър
 
Мнения: 5
Регистриран на: 18 Юни 2005 22:42

Мнениеот A330-200 » 19 Юни 2005 13:33

Здравей icetoo, вчера реших да тествам как работи резервационната система на wizzair.сом и да си резервирам билет до Будапеща и всичко си работеше на 6 :) Наистина плащането при on-line резервацията може да стане само с кредитна карта, но на самия сайт има побликуван и телефон на който също може да се направи резервация. Съветвам те да им звъннеш и направо да ги питаш дали може да се плати по банков път. На сайта също пише че билети могат да се купят и от пътническа агенция, така че можеш просто да отидеш да най-близката агенция и да питаш дали продават билети за Wizz. Успех :wink:
Аватар
A330-200
супер спотър
 
Мнения: 599
Регистриран на: 08 Фев 2005 11:50
Местоположение: SOF/LBSF

Мнениеот Stoyan » 19 Юни 2005 17:31

А дебитна карта става ли?
Изображение
Аватар
Stoyan
супер спотър
 
Мнения: 2304
Регистриран на: 01 Юни 2004 16:42
Местоположение: София

Мнениеот A330-200 » 19 Юни 2005 17:51

За сега само със SWITCH/SOLO тоест издадени във Великобритания, но предполагам че би трябвало да пуснат и Visa Electron...според мен поне е логично :?
Аватар
A330-200
супер спотър
 
Мнения: 599
Регистриран на: 08 Фев 2005 11:50
Местоположение: SOF/LBSF

Мнениеот icetoo » 20 Юни 2005 15:36

помогнете ми де моля ви се-никой ли от вас не си е резервирал вече билет за WIZZ AIR-помогнете ми моля ви сеее
icetoo
кандидат спотър
 
Мнения: 5
Регистриран на: 18 Юни 2005 22:42

Мнениеот harrier » 20 Юни 2005 17:54

Случайно не видя ли, че са ти отговорили на темата? :)
Аватар
harrier
член на екипажа
 
Мнения: 5258
Регистриран на: 16 Дек 2003 17:16

Мнениеот stuka » 23 Юни 2005 12:23

Visa Electron не може да се използва за разплащания по Интернет. По Интернет - само offline карти - Visa Classic, EC/MC и пр. Освен ако Wizz Air не направят български сайт регистриран в Epay разбира се, но това няма да стане.
stuka
спотър
 
Мнения: 69
Регистриран на: 01 Мар 2004 15:51
Местоположение: София

Re: Wizz air-проблеми с резервацията на билети

Мнениеот Делян » 11 Юли 2005 18:14

icetoo написа:Здравейте!Имам един проблем-искам да си резервирам билет за Франкфурт в сайта на wizz air,но може да се плати само с кредитна карта.Във вестника пишеше,че може и чрез банков път,но в сайта като резервирам билета и като стигна до последната стъпка за плащането ми иска номер на кредитна карта и няма никъде бутон или нещо подобно,което да поакзва плащане по банков път-ако има такова нещо в сайта им-плащане по банков път моля кажете ми къде се намира.Има ли други начини за плащане освен с кредитна карта?Има ли агенций в българия,в които мога да се обадя и да попитам или директно да си резервирам билет за уиз еър?Ако има такива моля кажете ми кои са те?Благодаря ви предварително и се надявам бързо да ми помогнете.:)

вече има и телефон
Аватар
Делян
супер спотър
 
Мнения: 4711
Регистриран на: 07 Яну 2004 21:27
Местоположение: KBDR, Igor I Sikorsky Memorial Airport, Bridgeport, Connecticut, USA


Назад към Авиация + Авиационни новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron