film za tu-134

film za tu-134

Мнениеот tu-134 » 09 Яну 2004 04:08

Zdrasti vsichki..az pochnah edna idea v Aviacionniq forum che misla da naprava film ili neshto podobno po tema tu-134. Nqkoi iska li da mi pomogne ili nikoi nqma merak da se zanimava s tozi samolet? Ako nqkoi ot vas imat video kamera pusnete nekva idea....
Аватар
tu-134
супер спотър
 
Мнения: 657
Регистриран на: 04 Яну 2004 06:51
Местоположение: Chicago

Мнениеот slice » 09 Яну 2004 14:43

абе ти хубаво си я започна в авиационни форум... защо не я остави там... тук е за новини!

иначе с удоволствие бих ти помогнал, но нямам как!
Аватар
slice
член на екипажа
 
Мнения: 1976
Регистриран на: 12 Дек 2003 18:49
Местоположение: София

Мнениеот harrier » 06 Юни 2004 13:45

Днес изпаднах в размисли за този самолет, поради простата причина че чух едно и видях още едно излитане на Ту-134 от летище София (двигателите му имат толкова специфичен звук при излитане че не мога да го сбъркам с нищо...освен с изтребител!). Нищо чудно това да му е последната година у нас и според мен заслужава да направим нещо като филм или някаъв по-специален сайт за него, където да опишем историята му в България и да сложим снимки. За съжаление не мога да помогна с видео-камера, но пък затова съм решил лятото като се поосвободя да събера голям снимков материал(мой и чужд). За сега снимките ми на 134-ки са малко и все от кофти ъгли/кофти места снимани. Може би само една свестна имам, от Варна. Трябва да погледна и ако не съм я качил на сайта, ще го направя.
Вие какво мислите че можем да направим?
Аватар
harrier
член на екипажа
 
Мнения: 5258
Регистриран на: 16 Дек 2003 17:16

Мнениеот maxxim » 06 Юни 2004 21:57

Прав си за дигателите.И аз скоро се заслушах в един специфичен шум на излитащ самолет по 27,различен от всички останали.Викам си:Маама му стара тва звучи като изтребител(самолета още не ме бе подминал , но се чуваше здраво,за разлика от всички останали)Какво ли ще е това?И веднага ми светна-само ще да е Ту-134.Така си и беше,като се появи над Редута.

За няколко секунди имаш чувството,че живееш до военно летище. :P
maxxim
най-спотър
 
Мнения: 246
Регистриран на: 18 Дек 2003 23:48
Местоположение: София

Мнениеот tu-134 » 19 Юни 2004 00:04

Za sujalenie tova lqto ne mojah da si doida. Imam video camera i mojeshe da stane neshto. Imam 1 chasov film s samoleti v moskva i mnogo -134 obache nito edin bulgarski. Samo edin clip na LZ-TUH v Dresden imam. Ako bashtami razreshi da vi dade kamerata moje i da stane toi she e v BG po kusno.
Аватар
tu-134
супер спотър
 
Мнения: 657
Регистриран на: 04 Яну 2004 06:51
Местоположение: Chicago


Назад към Авиация + Авиационни новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 31 госта