Wizz Air Мобилна апликация

Как да летя от А до Я, с какъв самолет, с коя авиокомпания и на каква цена

Wizz Air Мобилна апликация

Мнениеот armoran » 26 Мар 2014 12:58

Здравейте,

Исках да попитам следното - Приятел ми каза че ако изтегля официалната мобилна апликация за Андроид на Wizz Air мога да ползвам 20% намаление за билети закупени през тази апликация (Може би само за първия билет?). Някой знае ли дали това е вярно или да го е пробвал и да каже как работи.

Благодаря предварително за отговорите.
Българската връзка- исторически блог
http://dianakolarova.blogspot.com/
armoran
кандидат спотър
 
Мнения: 6
Регистриран на: 17 Фев 2009 23:25

Re: Wizz Air Мобилна апликация

Мнениеот Freak » 26 Мар 2014 14:49

armoran написа:Здравейте,

Исках да попитам следното - Приятел ми каза че ако изтегля официалната мобилна апликация за Андроид на Wizz Air мога да ползвам 20% намаление за билети закупени през тази апликация (Може би само за първия билет?). Някой знае ли дали това е вярно или да го е пробвал и да каже как работи.

Благодаря предварително за отговорите.


Не е точно така. Чат пат има намаление само за мобилното приложение. Днес - за целия сайт на Уиз.
Freak
най-спотър
 
Мнения: 289
Регистриран на: 30 Окт 2006 16:05

Re: Wizz Air Мобилна апликация

Мнениеот europeandj » 27 Мар 2014 13:32

Аз съм го ползвал и нямаше проблеми, даже е оспостено и предлага по-малко екстри. Намалението го пускат един път месечно някъде, което важи само за мобилното приложение. Купувайки през него обаче административната такса е 17лв., вместо 15лв. колкото е на сайта.
Изображение
Аватар
europeandj
супер спотър
 
Мнения: 762
Регистриран на: 04 Авг 2012 17:57
Местоположение: Пловдив (PDV/LBPD)

Re: Wizz Air Мобилна апликация

Мнениеот Freak » 28 Мар 2014 11:34

europeandj написа:Аз съм го ползвал и нямаше проблеми, даже е оспостено и предлага по-малко екстри. Намалението го пускат един път месечно някъде, което важи само за мобилното приложение. Купувайки през него обаче административната такса е 17лв., вместо 15лв. колкото е на сайта.


От около месец административната такса е една и съща.
Freak
най-спотър
 
Мнения: 289
Регистриран на: 30 Окт 2006 16:05


Назад към Полети, билети, тарифи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта