Бихте ли живели в сглобяема къща

Форум за всичко извън авиацията.

Бихте ли живели в сглобяема къща

Мнениеот borislav » 16 Дек 2014 20:06

От скоро гледам тези къщи знам че уж са нови техники в строителството но на мен ми се струва че това е една лъжа за правена на пари. Например тези http://misia-nov-dom.com/%D0%BF%D0%BE%D ... 1%89%D0%B8 не изглеждат добре, целите от дърво все някога ще мухлясат.
borislav
кандидат спотър
 
Мнения: 7
Регистриран на: 18 Ное 2014 20:16

Re: Бихте ли живели в сглобяема къща

Мнениеот concorde » 17 Дек 2014 09:14

Преди около 10 години на един руски милионер , живеещ в Лондон му лакирах дървена къща (купена и инсталирана от фирма от някоя от бившите прибалтийски републики) . Къщата представляваше хол , спалня и баня/тоалетна , общо около 30 кв. м. Сложеха му е на бетонова плоча в двора и се използваше за офис най-вече . Като цяло беше красива и топла , имаше изолация между лампериите . Много се изморих до като му е лакирам с немски лакове OSMO . Първо грунд , а след това 2 ръце лак , всяка дъскичка отделно . Не знам тези , които гледаш с какво качество са , много зависи как ще се направи и с какви лакове ще се лакира . До колкото си спомням тези лакове OSMO им даваха 10 години гаранция на покритието и една кутия от 2.5 л. му струваше около 40 паунда с доставката от Германия . Позаинтересувах се от цената на този цветен лак тук и такава кутия е на цена 205 лв. :shock:
Аватар
concorde
супер спотър
 
Мнения: 1047
Регистриран на: 07 Май 2013 16:13
Местоположение: Пловдив

Re: Бихте ли живели в сглобяема къща

Мнениеот borislav » 18 Дек 2014 22:20

Ха те къщите дето са само от дърво са много яки, но ест, по-скъпи. И аз съм се чудил, ако имам пари кое ли ще е по-добре тухли или яко дърво? Това са разбира се някакви мечти дето няма да станат, но в България не съм чул някой да си прави такава къща. Иначе в русия правят много такива.
borislav
кандидат спотър
 
Мнения: 7
Регистриран на: 18 Ное 2014 20:16


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта

cron