София - Лисабон - София

Как да летя от А до Я, с какъв самолет, с коя авиокомпания и на каква цена

София - Лисабон - София

Мнениеот karadzhoff » 12 Апр 2017 00:18

Здравейте,

Предстой ми работно пътуване до Лисабон на 1ви май. Пред факта, че се пада понеделник мисля да отида за почивните дни и да съвместя работата с почивка. Ориентирам се да пътувам в петък към Лисабон и в понеделник вечер/вторник сутрин към София. Опитвам да намеря удобни полети, но цени от порядъка на 300€ и то с престой по 4-5 (даже и 12 през Амстердам) часа са единствените опции. Друго което ми се върти е Райън през Айндховен, но се налага нощувки там и цените горе-долу стават същите.

Някой с предложения?
Аватар
karadzhoff
супер спотър
 
Мнения: 1297
Регистриран на: 20 Юни 2005 22:01
Местоположение: Varna City

Re: София - Лисабон - София

Мнениеот europeandj » 12 Апр 2017 07:57

karadzhoff написа:Здравейте,

Предстой ми работно пътуване до Лисабон на 1ви май. Пред факта, че се пада понеделник мисля да отида за почивните дни и да съвместя работата с почивка. Ориентирам се да пътувам в петък към Лисабон и в понеделник вечер/вторник сутрин към София. Опитвам да намеря удобни полети, но цени от порядъка на 300€ и то с престой по 4-5 (даже и 12 през Амстердам) часа са единствените опции. Друго което ми се върти е Райън през Айндховен, но се налага нощувки там и цените горе-долу стават същите.

Някой с предложения?


Това просто си иска ровене иначе през Базел и Женева се правят хубави връзки за Португалия, тъй като има големи честоти от там, но с нискотарифни компании и прекачването на собствен риск
Изображение
Аватар
europeandj
супер спотър
 
Мнения: 762
Регистриран на: 04 Авг 2012 17:57
Местоположение: Пловдив (PDV/LBPD)


Назад към Полети, билети, тарифи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта