Новини от Germanwings

Re: Новини от Germanwings

Мнениеот alex_2 » 06 Апр 2019 20:04

Някой има ли представа полетите на Eurowings от Дюселдорф и Щутгарт дали ще са на Терминал 2 в София?
Прави ми впечатление, че поне засега не може да се буква от сайта на Луфтханза, макар че по принцип там излизат полети на Eurowings
Изображение
alex_2
супер спотър
 
Мнения: 1375
Регистриран на: 15 Авг 2009 10:21

Re: Новини от Germanwings

Мнениеот skyviewer » 06 Апр 2019 21:35

Вчера питах на тяхно гише в Кьолн, за полети до България и никой не ми потвърди за такива /все пак ,там им беше основната база и управлението/ :?: :!: :?:

https://www.eurowings.com/en/discover/destinations.html

...а и от разписанието им е въведено Flights to Sofia (SOF) on 02. November 2019 ,Dusseldorf

https://www.eurowings.com/us/booking/of ... G/SOF.html


P.S. а между другото Ryanair са го преместили / в Кьолн/ на терминал 1 B - от ръкав :D
Аватар
skyviewer
супер спотър
 
Мнения: 1461
Регистриран на: 23 Юли 2009 18:11

Re: Новини от Germanwings

Мнениеот europeandj » 07 Апр 2019 07:18

alex_2 написа:Някой има ли представа полетите на Eurowings от Дюселдорф и Щутгарт дали ще са на Терминал 2 в София?
Прави ми впечатление, че поне засега не може да се буква от сайта на Луфтханза, макар че по принцип там излизат полети на Eurowings


Билетите от няколко седмици вече са в продажба на сайта на Eurowings. Може би на Луфтханза им отнема време да въведат полетите на партньорите си в тяхната система и за това е така. Надявам се и аз да са на Терминал 2. Немците поне има шанс да плащат за ръкав и да е максимално удобно за пътниците въпреки, че става въпрос за НТА.
Изображение
Аватар
europeandj
супер спотър
 
Мнения: 762
Регистриран на: 04 Авг 2012 17:57
Местоположение: Пловдив (PDV/LBPD)

Re: Новини от Germanwings

Мнениеот skyviewer » 07 Апр 2019 10:11

Тези полети да не заменят някои полети на WizzAir за зимното разписание :D
Аватар
skyviewer
супер спотър
 
Мнения: 1461
Регистриран на: 23 Юли 2009 18:11

Re: Новини от Germanwings

Мнениеот europeandj » 07 Апр 2019 10:34

skyviewer написа:Тези полети да не заменят някои полети на WizzAir за зимното разписание :D


Това си е категорично в техен стил така че няма да се изненадам. Общо взето все повече се забелязва политиката им да наблягат на гастербайтерски дестинации с увеличени честоти и ЦЕНИ през лятото и по Коледа, като за сметка на тях режат други дестинации (напр. спират Дубай за летния сезон, когато освен евтини билети се намират и безумно евтини 5* хотели в Емирствата). Общо взето там където имат конкуренция или се налага да свалят често цените до 10-20 евро се отказват, което е малко тъжно. За разлика от тях Раян остават на всички такива дестинации и въпреки билетите от 10 евро изглежда печелят добре.
Изображение
Аватар
europeandj
супер спотър
 
Мнения: 762
Регистриран на: 04 Авг 2012 17:57
Местоположение: Пловдив (PDV/LBPD)

Re: Новини от Germanwings

Мнениеот Kx » 07 Апр 2019 11:35

Чак Раян да остават, Пиза е отрязаха , като стой та гледай.
За Пловдив не ми се говори.
Kx
най-спотър
 
Мнения: 410
Регистриран на: 13 Апр 2004 15:45
Местоположение: Sofia

Re: Новини от Germanwings

Мнениеот alex_2 » 07 Апр 2019 13:32

europeandj написа:Надявам се и аз да са на Терминал 2. Немците поне има шанс да плащат за ръкав и да е максимално удобно за пътниците въпреки, че става въпрос за НТА.


Макар че от няколко години Австрийците, които също са част от Луфтханза Груп, ползват в София ръкав само за OS799/800, не знам защо...
Изображение
alex_2
супер спотър
 
Мнения: 1375
Регистриран на: 15 Авг 2009 10:21

Предишна

Назад към Авиация + Авиационни новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта