JetBlue A321 NEO N2002J Evacuation Certification (KJFK)

JetBlue A321 NEO N2002J Evacuation Certification (KJFK)

Мнениеот Делян » 02 Сеп 2019 00:07

Преди 2 седмици започнах нова работа в SAFRAN като Product Support Engineer, тоест подръжка на техните "slides", не знам как да го назова на български, мисля, че е надуваема пързалка :D .
SAFRAN са най-големият производител на тези пързалки следвани от Collins Aerospace.
Моята работа се състои в това да отговарям на въпроси на клиенти, като под клиенти се разбира авиокомпании и "overhaul" хангари като Lufthansa Technic например.
За сега съм доста нов, но в системата вече видях, че имаме връзка с Lufthansa Technik Sofia.
SAFRAN e производителя на тези "slides" за Airbus A321NEO и съответно JetBlue ни покани да присъстваме на сертифицирането на евакуационния процес наблюдаван от FAA.
Учудващо разрешиха да се снима и аз колкото можах разбира се направих няколко телефонни.

Изображение
N2002J

Изображение
Това съм аз един такъв Бай Ганьо както ме наричат някой пловдивчани...

Изображение
Това е нашият продукт (един от многото разбира се). Мадамата не искаше да става, затова снимката беше направена с нея. Учудващо никой друг не мина отпред...
Последна промяна Делян на 18 Окт 2019 23:30, променена общо 1 път
Аватар
Делян
супер спотър
 
Мнения: 4711
Регистриран на: 07 Яну 2004 21:27
Местоположение: KBDR, Igor I Sikorsky Memorial Airport, Bridgeport, Connecticut, USA

Re: JetBlue A321 NEO N2002J Evacuation Certification (KJFK)

Мнениеот Делян » 02 Сеп 2019 00:09

Изображение
Без думи....(какво да кажа) :D

Изображение
Всичко по тази машина е high tech и state-of-the-art

Изображение
Аватар
Делян
супер спотър
 
Мнения: 4711
Регистриран на: 07 Яну 2004 21:27
Местоположение: KBDR, Igor I Sikorsky Memorial Airport, Bridgeport, Connecticut, USA

Re: JetBlue A321 NEO N2002J Evacuation Certification (KJFK)

Мнениеот Делян » 02 Сеп 2019 00:10

Изображение
Налягане 218psi, за пример моите гуми са 42psi...
Аватар
Делян
супер спотър
 
Мнения: 4711
Регистриран на: 07 Яну 2004 21:27
Местоположение: KBDR, Igor I Sikorsky Memorial Airport, Bridgeport, Connecticut, USA


Назад към Авиационни блогове и Trip Reports

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта