Темите във форумите

Тук ни питайте, критикувайте и хвалете!

Темите във форумите

Мнениеот slice » 04 Юни 2005 13:26

Здравейте,
в нашия форум с енаблюдава тенденцията дискусиите да стават в няколко отделни теми. например само в една тема обсъждаме всичко около чартърните компании, само в една тема всичко за смаолтите на хемус и т.н. В това няма нищо лошо, но технически темите стават тромави и често дават откази (например цъкаш на последното мнение и ти казва, че няма мнения и т.н.)

затова нека започнем борба с това и когато искаме да започнем нова дискусия за LZ-BOI и новата му окраска, нека го правим в нова тема и т.н.
Аватар
slice
член на екипажа
 
Мнения: 1976
Регистриран на: 12 Дек 2003 18:49
Местоположение: София

Мнениеот Airfan » 04 Юни 2005 14:11

Опитай да ъпдейтнеш версията на форума. Подобно явление не се забелязва по другите форуми и то при доста по-натоварени теми.
http://www.airforce-bg.com - първият изцяло български авиационен сайт!
Моите снимки в jetphotos.net
Аватар
Airfan
най-спотър
 
Мнения: 280
Регистриран на: 23 Дек 2003 23:31
Местоположение: Пловдив

Мнениеот slice » 04 Юни 2005 18:14

не е от версията... проблема се появи след хакването и възстановяването на бекъп... догава темите се побъркаха и тоя номер го прави във побъркани теми... ако сега създадем някоя тема от 65 страници няма да има проблем... въпреки това... ако са повече теми е по-добре организирано
Аватар
slice
член на екипажа
 
Мнения: 1976
Регистриран на: 12 Дек 2003 18:49
Местоположение: София

Мнениеот SPEED_BIRD » 04 Юни 2005 18:37

Съгласен съм със Slice. Нека не водим 5 различни дискусии в една тема защото едно че се губи смисъла и второ трудно е да се проследи нишката на разговора. Така да се каже, няма нужда чак толкова да разтягаме локуми :D
ATC на живо от Бургас, България:
http://www.liveatc.net/feedindex.php?ty ... al-eu#lbbg
Аватар
SPEED_BIRD
супер спотър
 
Мнения: 599
Регистриран на: 04 Май 2004 10:36
Местоположение: Бургас

Мнениеот Airfan » 05 Юни 2005 00:39

ОК, съгласен съм. А забелязали ли сте, че някой надписи не излизат докрай? Примерно точно под BGspotters.net има един надпис: "Официален форум на BGspotters.net - българският авиаци". Нещо не му е наред май....
http://www.airforce-bg.com - първият изцяло български авиационен сайт!
Моите снимки в jetphotos.net
Аватар
Airfan
най-спотър
 
Мнения: 280
Регистриран на: 23 Дек 2003 23:31
Местоположение: Пловдив

Мнениеот slice » 05 Юни 2005 10:22

пак от там идва
Аватар
slice
член на екипажа
 
Мнения: 1976
Регистриран на: 12 Дек 2003 18:49
Местоположение: София

Мнениеот Airfan » 05 Юни 2005 11:10

Що не пробваш да направиш един бекъп, а после да инсталираш последната версия на форума начистол После правиш рестор и да видим какво ще стане?
http://www.airforce-bg.com - първият изцяло български авиационен сайт!
Моите снимки в jetphotos.net
Аватар
Airfan
най-спотър
 
Мнения: 280
Регистриран на: 23 Дек 2003 23:31
Местоположение: Пловдив

Мнениеот slice » 05 Юни 2005 12:28

пробвано е... не гледай че версията на форума е 10, след последните няколко ъпдейта спря да му сменя текста долу
Аватар
slice
член на екипажа
 
Мнения: 1976
Регистриран на: 12 Дек 2003 18:49
Местоположение: София

Мнениеот Airfan » 05 Юни 2005 13:34

Аз също ъпдейтвам моя, но се сменят годините винаги. Сега съм с предпоследната версия. Всичко това ме навежда на мисълта, че наистина нещо не е в ред. Ти начисто правил ли си инсталация с последна версия?
При мен пък не може да се пише на кирилица, а излизат номерата на символите от кодовата таблица.
http://www.airforce-bg.com - първият изцяло български авиационен сайт!
Моите снимки в jetphotos.net
Аватар
Airfan
най-спотър
 
Мнения: 280
Регистриран на: 23 Дек 2003 23:31
Местоположение: Пловдив

Мнениеот slice » 05 Юни 2005 14:18

ами проблема със версията дойде пак от след хакването... чиста версия качих, но уви пак същото.. като си възстановя базата и се връща пак версия .10 :)
Аватар
slice
член на екипажа
 
Мнения: 1976
Регистриран на: 12 Дек 2003 18:49
Местоположение: София

Мнениеот Airfan » 05 Юни 2005 16:09

Пиши на съпорта на phpBB.
http://www.airforce-bg.com - първият изцяло български авиационен сайт!
Моите снимки в jetphotos.net
Аватар
Airfan
най-спотър
 
Мнения: 280
Регистриран на: 23 Дек 2003 23:31
Местоположение: Пловдив

Мнениеот slice » 05 Юни 2005 17:26

твоя проблем с кирилицата е, че не ти е на български форума... всичките така правят преди да им бъде инсталиран българския
Аватар
slice
член на екипажа
 
Мнения: 1976
Регистриран на: 12 Дек 2003 18:49
Местоположение: София

Мнениеот joser » 21 Юли 2006 23:49

предложение и от мен, ако може
нека модераторът да заключва теми като например ЛЕТИЩЕН ПЕРСОНАЛ - TRAINING OFFICER - RAMP, в която е изтекла давността на обявата например. и да се направи тук само една тема за предложения, защото видях няколко различни такива, мисля, че ще е по-лесно за всички. благодаря
joser
спотър
 
Мнения: 47
Регистриран на: 23 Май 2006 17:31
Местоположение: София

Мнениеот Toni » 22 Юли 2006 00:23

joser написа:предложение и от мен, ако може
нека модераторът да заключва теми като например ЛЕТИЩЕН ПЕРСОНАЛ - TRAINING OFFICER - RAMP, в която е изтекла давността на обявата например. и да се направи тук само една тема за предложения, защото видях няколко различни такива, мисля, че ще е по-лесно за всички. благодаря


Обявата наистина е изтекла. Но ако изтрием тази тема, никой няма да си спомни, че тази фирма е търсила хора за дадената работа. Ако направят накаква магария и пак се появят, ще си спомним за тях. А ако някой е бил в течение на нещата може да добави информация как са се развили събитията. Не знам дали успях да се изрязя ясно.
Аватар
Toni
член на екипажа
 
Мнения: 6457
Регистриран на: 16 Дек 2003 14:32
Местоположение: София (SOF/LBSF)

Мнениеот joser » 24 Юли 2006 10:43

ако изтрием тази тема

съгласна съм с теб, имах предвид да се заключи... не да се трие
joser
спотър
 
Мнения: 47
Регистриран на: 23 Май 2006 17:31
Местоположение: София


Назад към Сайтът

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта