Тениски с логото на bgspotters.net

Re: Спотърско общество

Мнениеот makler » 19 Апр 2011 22:25

Предлагам с тениските да подпомогнем сайта, като съберем на едно място всички поръчки за тениски - така ще постигнем по-добра цена на едро. Всяка тениска ще е с цена примерно - 20 лв., а разликата от себестойността ще отиде за сайта, защото както знаем нищо не се прави без пари.
Изображение
Аватар
makler
супер спотър
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 20 Фев 2006 00:01

Re: Спотърско общество

Мнениеот Кристиян Благоев » 19 Апр 2011 23:01

makler написа:Предлагам с тениските да подпомогнем сайта, като съберем на едно място всички поръчки за тениски - така ще постигнем по-добра цена на едро. Всяка тениска ще е с цена примерно - 20 лв., а разликата от себестойността ще отиде за сайта, защото както знаем нищо не се прави без пари.


Това също е много хубава идея, но както каза г-н Балъкчиев ще бъде трудна такава организация-един човек да поръча многото тениски и всички да отидат при него, а и също така да не забравяме, че не всички са от София и ще става двойна работа - един път тениските да пътуват до дадения човек който е поръчал тениските и след това той да се занимава с куриери да ги изпраща на различни точки в страната. Нека "членовете на екипажа" изкажат мнението си :)
Изображение
Аватар
Кристиян Благоев
най-спотър
 
Мнения: 394
Регистриран на: 05 Авг 2008 22:02

Re: Тениски с логото на bgspotters.net

Мнениеот makler » 20 Апр 2011 10:03

Мисля, че си заслужава да се направи така, защото bgspotters.net е търговска марка и това е начин сайта да се подпомогне финансово. Знам че няма да се съберат много пари, но по-добре малко от колкото нищо. Аз мога да се заема с част от организацията. Колкото до въпроса, че не всички желаещи да притежават такава тениска са от София - то има достатъчно куриерски фирми и начини тези тениски да стигнат навсякъде в България и Европа.
Би било хубаво повече хора да се изкажат по темата. Очаквам коментари.
Изображение
Аватар
makler
супер спотър
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 20 Фев 2006 00:01

Re: Спотърско общество

Мнениеот Nine » 20 Апр 2011 10:10

makler написа:Предлагам с тениските да подпомогнем сайта, като съберем на едно място всички поръчки за тениски - така ще постигнем по-добра цена на едро. Всяка тениска ще е с цена примерно - 20 лв., а разликата от себестойността ще отиде за сайта, защото както знаем нищо не се прави без пари.


:smt023 Подкрепям!

:oops: Може ли да има и дамски вариант на тениска :oops:
Изображение
Аватар
Nine
супер спотър
 
Мнения: 892
Регистриран на: 22 Окт 2008 12:14

Re: Спотърско общество

Мнениеот Кристиян Благоев » 20 Апр 2011 10:52

Nine написа:
makler написа:Предлагам с тениските да подпомогнем сайта, като съберем на едно място всички поръчки за тениски - така ще постигнем по-добра цена на едро. Всяка тениска ще е с цена примерно - 20 лв., а разликата от себестойността ще отиде за сайта, защото както знаем нищо не се прави без пари.


:smt023 Подкрепям!

:oops: Може ли да има и дамски вариант на тениска :oops:


Дамски тениски има :) makler : Идеята наистина е много хубава. Ако се разпредели отговорността на няколко човека няма да бъде толкова сложно и ще може да отиде някой лев към сайта , за което много ще се радвам :)
Изображение
Аватар
Кристиян Благоев
най-спотър
 
Мнения: 394
Регистриран на: 05 Авг 2008 22:02

Re: Тениски с логото на bgspotters.net

Мнениеот Nine » 20 Апр 2011 10:58

В портокал има, разбира се ;)
Идеята е да има и ако съберем в 1 всички поръчки на тениски.
Изображение
Аватар
Nine
супер спотър
 
Мнения: 892
Регистриран на: 22 Окт 2008 12:14

Re: Тениски с логото на bgspotters.net

Мнениеот Кристиян Благоев » 20 Апр 2011 11:04

Nine написа:В портокал има, разбира се ;)
Идеята е да има и ако съберем в 1 всички поръчки на тениски.


Не мисля, че ще е проблем да бъдат "смес",защото все пак не всички носят еднакви размери и нищо не им пречи да направят и една дамска :)
Изображение
Аватар
Кристиян Благоев
най-спотър
 
Мнения: 394
Регистриран на: 05 Авг 2008 22:02

Re: Тениски с логото на bgspotters.net

Мнениеот harrier » 20 Апр 2011 12:45

Мисля, че не е зле да разграничим нещата. Ако от тази схема отиват пари към сайта, това ще стане супер сложно - юридически/счетоводно. Ако за сайта потрябват пари (когато най-накрая задвижиме нещата с пренаписването му примерно), то това ще е съвсем отделна инициатива.

За мен лично идеята всеки сам да си поръча е най-добра, освен ако на някой не му се занимава да прави организация. Но нека съберем повече мнения и да го обсъдим с другите колеги, ангажирани със сайта.
Аватар
harrier
член на екипажа
 
Мнения: 5258
Регистриран на: 16 Дек 2003 17:16

Re: Тениски с логото на bgspotters.net

Мнениеот HORNISE » 20 Апр 2011 13:32

Относно масовото поръчване си казах мнението в началото на темата. Естествено нямам против ако някой иска и се ангажира с организацията да го направи. По въпроса със събирането на пари за сайта мнението ми е както на Емо - нещата не са така прости, както изглеждат. Не сме търговско дружество, а предложението е да продаваме тениски с печалба. Не мисля, че е добра идея.
I take pictures, Photographic pictures...

Изображение
Аватар
HORNISE
член на екипажа
 
Мнения: 1887
Регистриран на: 16 Дек 2003 12:54
Местоположение: София

Re: Тениски с логото на bgspotters.net

Мнениеот KRAKOMOBILA » 20 Апр 2011 21:12

Защо продаване - мисля, че парите от остатъка за тениските спокойно могат да минат като дарение към сайта. Прав ли съм ? :)
The Fulcrum Occupation!
Граждани! Летете със самолетите на Аерофлот! Побързайте - останаха съвсем малко!
Аватар
KRAKOMOBILA
супер спотър
 
Мнения: 654
Регистриран на: 25 Май 2006 14:12

Re: Тениски с логото на bgspotters.net

Мнениеот harrier » 20 Апр 2011 21:23

Мне :) Пък и както вече казах - който има желание да подпомогне сайта, може да го направи директно.
Аватар
harrier
член на екипажа
 
Мнения: 5258
Регистриран на: 16 Дек 2003 17:16

Re: Тениски с логото на bgspotters.net

Мнениеот gelko59 » 03 Май 2011 21:01

Здравейте!
Имам познат, който се занимава професионално с такива неща и той предлага вместо щампа, на тениските логото да бъде бродирано! Доста по-добре изглежда и е доста по-трайно! А и цените, които той предлага мисля, че са много добри. При интерес от наша страна можем да го потърсим! Ако някой реши да организира нещата нека ме потърси за да ги свържа! Аз ще го помоля да направи една "пробна", която ще покажа на желаещите! Лека вечер на всички!
Аватар
gelko59
най-спотър
 
Мнения: 450
Регистриран на: 23 Окт 2010 11:04
Местоположение: гр. София

Re: Тениски с логото на bgspotters.net

Мнениеот HORNISE » 20 Юни 2011 14:14

Снимки предоставени от gelko59, нека той даде подробности.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
I take pictures, Photographic pictures...

Изображение
Аватар
HORNISE
член на екипажа
 
Мнения: 1887
Регистриран на: 16 Дек 2003 12:54
Местоположение: София

Re: Тениски с логото на bgspotters.net

Мнениеот gelko59 » 20 Юни 2011 14:24

Здравейте!

Имам приятел, който има ателие за бродерии! Помолих го да изработи една тениска с логото на сайта! Виждате резултата! Логото е бродерия, което го прави устойчиво на всякакви натоварвания! Предполагам, че с цветовете и мерките няма да има проблем! Възможно е да се бродират и шапки и гащета! Ако темата представлява интерес, администраторите или някой друг ще се свържат с човека за да уточним нещата!
Желая успешен ден на всички и гледам, че има планиран C-130 от PVD за кацане на София в 14:55 LT, но до този момент не е излетял! Същият малко след кацането би трябвало да излети от София по план в 15:30 LT!
Аватар
gelko59
най-спотър
 
Мнения: 450
Регистриран на: 23 Окт 2010 11:04
Местоположение: гр. София

Re: Тениски с логото на bgspotters.net

Мнениеот Toni » 20 Юни 2011 16:45

Давай да се свързваме с човека :)
100/143/310/319/320/321/733/735/73G/73H/762/AB6/CR9/DH8/E90/E95/F70/IL8/M82/S20/TU3/TU5/LZ-BTZ
Аватар
Toni
член на екипажа
 
Мнения: 6457
Регистриран на: 16 Дек 2003 14:32
Местоположение: София (SOF/LBSF)

ПредишнаСледваща

Назад към Спотърстване

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта

cron