Полет София - Малта

Как да летя от А до Я, с какъв самолет, с коя авиокомпания и на каква цена

Re: Полет София - Малта

Мнениеот Buch » 13 Дек 2012 11:16

TAF написа:Още на 14 ноември, когато купих билетите, взех последните места! ...

Това как го установи?
Аватар
Buch
най-спотър
 
Мнения: 446
Регистриран на: 16 Яну 2009 13:48
Местоположение: София

Re: Полет София - Малта

Мнениеот randi » 13 Дек 2012 12:17

Сега им звъннах да попитам защо ги няма полетите на сайта и ми казаха как те нямат сайт!!! а след това като разяснихме, че имат, казаха как полетите били пълни, при въпроса до края на март ли? нямаше смислен отговор, започнаха да разправят как сайта се е бъгнал. Това на някакъв бг телефон.
SWITCH OFF or FUCK OFF
SaVe TheIr pLaNeT
CuT yOuR eMiSsIoN

Изображение
JetPhotos
Planepictures
Airliners
Аватар
randi
супер спотър
 
Мнения: 2183
Регистриран на: 13 Дек 2007 16:50
Местоположение: София

Re: Полет София - Малта

Мнениеот TAF » 13 Дек 2012 13:47

Buch написа:
TAF написа:Още на 14 ноември, когато купих билетите, взех последните места! ...

Това как го установи?


По време на резервирането пишеше "4 seats left".
Аватар
TAF
спотър
 
Мнения: 43
Регистриран на: 10 Дек 2012 11:43

Re: Полет София - Малта

Мнениеот TAF » 13 Дек 2012 13:50

Все си мисля, че ако имаше някакъв проблем, ще получа е-мейл от Air Malta!?!
Аватар
TAF
спотър
 
Мнения: 43
Регистриран на: 10 Дек 2012 11:43

Re: Полет София - Малта

Мнениеот Buch » 13 Дек 2012 15:18

TAF написа:
Buch написа:
TAF написа:Още на 14 ноември, когато купих билетите, взех последните места! ...

Това как го установи?

По време на резервирането пишеше "4 seats left".

А виждал ли си някога да пише '143 seats left' ? ;)
Аватар
Buch
най-спотър
 
Мнения: 446
Регистриран на: 16 Яну 2009 13:48
Местоположение: София

Re: Полет София - Малта

Мнениеот Freak » 13 Дек 2012 16:57

Buch написа:
TAF написа:
Buch написа:Това как го установи?

По време на резервирането пишеше "4 seats left".

А виждал ли си някога да пише '143 seats left' ? ;)


Това ми напомня на бума на бинго залите преди години, когато всеки талон беше последен, и след като си купиш заветния последен, се оказваше, че имаше още ... 143 последни талона. :mrgreen:
Freak
най-спотър
 
Мнения: 289
Регистриран на: 30 Окт 2006 16:05

Re: Полет София - Малта

Мнениеот Jair » 13 Дек 2012 20:26

Обикновено когато са 4 си е 4(9 означава >9, май в някой случаи 6 беше границата), но с уточнението че са 4 в текущият клас. След като те се изчерпят идва другият клас. Така че ако твоите четири места не са били във фул флекс икономи със сигурност са останали още. Във flightstats може да се проверява криво-ляво колко места има останали :) А дали представителството им в бг просто не е някоя агенция, та да не знаят нищо за полети и сайтове?
http://www.aerohroniki.com - Блог за авиация и пътешествия
http://www.magelanci.com - форум за пътешествия
Jair
супер спотър
 
Мнения: 702
Регистриран на: 21 Ное 2007 03:35

Re: Полет София - Малта

Мнениеот Buch » 14 Дек 2012 00:21

Jair написа:Обикновено когато са 4 си е 4(9 означава >9, май в някой случаи 6 беше границата), но с уточнението че са 4 в текущият клас. След като те се изчерпят идва другият клас. Така че ако твоите четири места не са били във фул флекс икономи със сигурност са останали още. Във flightstats може да се проверява криво-ляво колко места има останали :) А дали представителството им в бг просто не е някоя агенция, та да не знаят нищо за полети и сайтове?

Това е точно така, мисълта ми беше , че никой няма да те 'подтикне' да си купиш билет , ако ти напише, че остават 93% от местата :) Друго си е като напишат '2 seats left '...
Пишат 2, 4, 5 ... да има интрига. А каква е истината....
Аватар
Buch
най-спотър
 
Мнения: 446
Регистриран на: 16 Яну 2009 13:48
Местоположение: София

Re: Полет София - Малта

Мнениеот TAF » 14 Дек 2012 00:49

Jair написа:Обикновено когато са 4 си е 4(9 означава >9, май в някой случаи 6 беше границата), но с уточнението че са 4 в текущият клас. След като те се изчерпят идва другият клас. Така че ако твоите четири места не са били във фул флекс икономи със сигурност са останали още. Във flightstats може да се проверява криво-ляво колко места има останали :) А дали представителството им в бг просто не е някоя агенция, та да не знаят нищо за полети и сайтове?


Да, представителството в Софея е агенция, представляваща още 5 други авиокомпании. Заради параноята, в която ми вкарахте, звъннах директно на Air Malta и те ми казаха същото ... полетите им са пълни! Увериха ме, че ще летя в понеделник без проблем, както и че ако има промяна ще бъда уведомен по е-майл и телефон.
За всичко ще ви информирам в трип репорт.
Аватар
TAF
спотър
 
Мнения: 43
Регистриран на: 10 Дек 2012 11:43

Re: Полет София - Малта

Мнениеот TAF » 22 Дек 2012 13:45

Здравейте приятели, върнах се от Малта. Сега някой ще ми обясни ли, как да кача снимки за трип репорт?
Аватар
TAF
спотър
 
Мнения: 43
Регистриран на: 10 Дек 2012 11:43

Re: Полет София - Малта

Мнениеот niki_m » 22 Дек 2012 18:51

TAF написа:Здравейте приятели, върнах се от Малта. Сега някой ще ми обясни ли, как да кача снимки за трип репорт?


Аз ползвам за моите снимки - photobucket.com

Пробвай го. Качва снимките там в албуми и даваш линкове тук в
Хайде, чакаме с нетърпение! :P
Аватар
niki_m
супер спотър
 
Мнения: 1770
Регистриран на: 22 Апр 2010 23:08
Местоположение: Burgas

Re: Полет София - Малта

Мнениеот europeandj » 09 Апр 2013 09:04

Ами аз да се възползвам от съществуващата тема, та да не пускам нова излишно...

Някой може ли да ми даде идея за евтин вариант за пътуване до Малта. Преди месеци гледах цени от по 140-150 евро ретърн и се бях навил, но сега гледам започват от 180 евро на Ер Малта. Някой ако има онази програмка, която търсеше евтините варианти с нискотарифните авиокомпании може ли да направи една проверка през втората половина на Юни дали има нещо евтино?

Благодаря Ви предварително!
Изображение
Аватар
europeandj
супер спотър
 
Мнения: 762
Регистриран на: 04 Авг 2012 17:57
Местоположение: Пловдив (PDV/LBPD)

Re: Полет София - Малта

Мнениеот Jair » 09 Апр 2013 17:35

europeandj написа:Ами аз да се възползвам от съществуващата тема, та да не пускам нова излишно...

Някой може ли да ми даде идея за евтин вариант за пътуване до Малта. Преди месеци гледах цени от по 140-150 евро ретърн и се бях навил, но сега гледам започват от 180 евро на Ер Малта. Някой ако има онази програмка, която търсеше евтините варианти с нискотарифните авиокомпании може ли да направи една проверка през втората половина на Юни дали има нещо евтино?

Благодаря Ви предварително!


кажи за колко време...
http://www.aerohroniki.com - Блог за авиация и пътешествия
http://www.magelanci.com - форум за пътешествия
Jair
супер спотър
 
Мнения: 702
Регистриран на: 21 Ное 2007 03:35

Re: Полет София - Малта

Мнениеот europeandj » 10 Апр 2013 07:42

Jair написа:
europeandj написа:Ами аз да се възползвам от съществуващата тема, та да не пускам нова излишно...

Някой може ли да ми даде идея за евтин вариант за пътуване до Малта. Преди месеци гледах цени от по 140-150 евро ретърн и се бях навил, но сега гледам започват от 180 евро на Ер Малта. Някой ако има онази програмка, която търсеше евтините варианти с нискотарифните авиокомпании може ли да направи една проверка през втората половина на Юни дали има нещо евтино?

Благодаря Ви предварително!


кажи за колко време...


Ах, как съм пропуснал... 3-4-5 нощувки, нещо такова... :) Благодаря!
Изображение
Аватар
europeandj
супер спотър
 
Мнения: 762
Регистриран на: 04 Авг 2012 17:57
Местоположение: Пловдив (PDV/LBPD)

Re: Полет София - Малта

Мнениеот Jair » 10 Апр 2013 19:53

Зле е, 150 евро минимум, при това с включена wizz exclusive отстъпка. Края на юни си настъпва силния сезон и лоу костовете качват цената на отсечка...

Wizz Xclusive Sofia (SOF) Milan (Bergamo) (BGY) Sat, 15 Jun 12:30 Sat, 15 Jun 13:35 1 d 2 h 37.78 EUR
Ryanair Milan (Bergamo) (BGY) Malta (MLA) Sun, 16 Jun 11:00 Sun, 16 Jun 13:15 37.73 EUR
Ryanair Malta (MLA) Milan (Bergamo) (BGY) Wed, 19 Jun 20:15 Wed, 19 Jun 22:30 19 h 45 25.49 EUR
Wizz Xclusive Milan (Bergamo) (BGY) Sofia (SOF) Thu, 20 Jun 14:05 Thu, 20 Jun 17:00 47.99 EUR
http://www.aerohroniki.com - Блог за авиация и пътешествия
http://www.magelanci.com - форум за пътешествия
Jair
супер спотър
 
Мнения: 702
Регистриран на: 21 Ное 2007 03:35

ПредишнаСледваща

Назад към Полети, билети, тарифи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта