Начало на фотоконкурс 2005

Втори конкурс за авиофотография

Мнениеот AiBOJ » 12 Дек 2005 22:20

Хайде,кога ще почваме да гласуваме?После почерпки да има :wink: !
AiBOJ

When everything seems to be going against you, remember that the airplane takes off against the wind, not with it.

The sky is the limit!
Аватар
AiBOJ
супер спотър
 
Мнения: 1129
Регистриран на: 16 Авг 2004 01:36
Местоположение: Бургас

Мнениеот harrier » 14 Дек 2005 14:34

В момента комисията избира снимките, които ще бъдат допуснати до гласуване. Надявам се до утре да имаме вече самите теми, в които ще се гласува.
Аватар
harrier
член на екипажа
 
Мнения: 5258
Регистриран на: 16 Дек 2003 17:16

Мнениеот harrier » 15 Дек 2005 15:59

Гласуването започна. Първата категория е добавена, скоро и останалите.
Аватар
harrier
член на екипажа
 
Мнения: 5258
Регистриран на: 16 Дек 2003 17:16

Мнениеот Toni » 15 Дек 2005 16:27

Хайде, всички да си упражнят правото си на глас.
Аватар
Toni
член на екипажа
 
Мнения: 6457
Регистриран на: 16 Дек 2003 14:32
Местоположение: София (SOF/LBSF)

Мнениеот AiBOJ » 15 Дек 2005 17:31

Момчета,защо снимки които са предложени от нас за гласуване ,не са попаднали изобщо в анкетата?Нали уж дадохте възможност на нас потребителите да изберем кои снимки са достойни за гласуване,а изведнъж ги режете ,защото сте се събрали няколко човека и така сте решили ,че дадени снимки не са подходящи.Къде тогава е правото на избор у нас потребителите?Нали това беше идеята,оставете ние потребителите да решим кои заслужават най-много и кои не!Лично мое мнение е (без да убиждам никой) , че някои снимки които сте одобрили за гласуване,въобще не бих ги сравнял с една от снимките които аз предложих!
Щом така сте решили,ОК,ваше право!
Аз в една от категориите няма да гласувам!
AiBOJ

When everything seems to be going against you, remember that the airplane takes off against the wind, not with it.

The sky is the limit!
Аватар
AiBOJ
супер спотър
 
Мнения: 1129
Регистриран на: 16 Авг 2004 01:36
Местоположение: Бургас

Мнениеот slice » 15 Дек 2005 17:41

След като това стане ние със Slice, toni75 и Toni ще изберем по-добрите снимки и изборът на снимка във всяка категория ще става между избраните от нас снимки.


казахме го още в началото.... не можем да пуснем много номинации защото по правило активността е ниска и ще се окаже че накрая има 5 снимки с максимален брой гласове
Аватар
slice
член на екипажа
 
Мнения: 1976
Регистриран на: 12 Дек 2003 18:49
Местоположение: София

Мнениеот harrier » 15 Дек 2005 17:43

Поради технически причини ще се наложи да прегласуваме снимките от цивилната авиация. Извинявам се на четиримата гласували досега.
Аватар
harrier
член на екипажа
 
Мнения: 5258
Регистриран на: 16 Дек 2003 17:16

Мнениеот AiBOJ » 15 Дек 2005 18:39

А защо от самото начало не сложихте ВИЕ снимки които да бъдат гласувани?Реално се получава точно това в момента!Значи някои от снимките които са предложени за гласуване наистина съм ги гледал и съм се чудел дали да ги предложа(радвам се че някой друг ги е предложил и 4е сте се гласуват)!Но пък наистина има и снимки ,на които аз лично не виждам нищо особенно за да бъде предложена за снимка на годината и се чудя какви са критериите за да може тази снимка да бъде гласувана ,а друга която е много по "пълна"като снимка,като предмет на снимане и качество не се избира от вас!?
Slice,в такъв случай,щом Вие смятате че ще са прекалено много снимки ,можехте да го направите на 3 етапа :
1.Предложения от нас
2.Гласуване на всички предложени ,след което следва отсяване на най добрите !
3.Крайно гласуване!
И всичко това може да се направи за не повече от 3 седмици,Които така или иначе бяха на разположение!
Не се обиждайте,приемете го като критика!
AiBOJ

When everything seems to be going against you, remember that the airplane takes off against the wind, not with it.

The sky is the limit!
Аватар
AiBOJ
супер спотър
 
Мнения: 1129
Регистриран на: 16 Авг 2004 01:36
Местоположение: Бургас

Мнениеот slice » 15 Дек 2005 18:43

и моите фаворити за една от категориите не минаха....
направихме го така за да не пропуснем нещо... от номинираните от вас, ние чрез гласуване определихме, кои да останат. Неизбежно беше, защото имаше абсурдни предложения, както и предложения които са на снимки качени против правилата. Веднага казвам - снимките на kuchi не са правени от него, но това се разбра много след като те бяха станали популярни и решихме да ги оставим, въпреки нарушението, защото авторът вс епак беше разрешил!

В този ред на мисли искам да напомня, че ако някой ви разреши да качите негова снимка, НЯМАТЕ право да се подписвате под нея!
Аватар
slice
член на екипажа
 
Мнения: 1976
Регистриран на: 12 Дек 2003 18:49
Местоположение: София

Мнениеот AiBOJ » 15 Дек 2005 18:48

Точно,една от твоите предложени,беше и от мен предложена!
За да сме го направили двамата ,без да се уговаряме за това :wink: ,значи и двамата сме видели нещо в тази снимка,което заслужава!И според мен точно такива съвпадения показва че една снимка е добра и трябва да е там!
Не искам да ме разбирате грешно ,че искам да я вкарам за гласуване тая снимка,говоря по принцип,защото сигурно има и други предложения които не са одобрени!
Карай,минала работа!Пак казвам приемете го като критика,а да критикуваш няма нищо лошо,защото тя би извеля при правилни изводи до УСПЕХ ! :wink:
AiBOJ

When everything seems to be going against you, remember that the airplane takes off against the wind, not with it.

The sky is the limit!
Аватар
AiBOJ
супер спотър
 
Мнения: 1129
Регистриран на: 16 Авг 2004 01:36
Местоположение: Бургас

Мнениеот M@x » 16 Дек 2005 13:19

Vypros4e kakvo stava pri ravenstwo mejdu 2 ili pove4e snimki s maksimalni glasove ?
Алкохолът убивал бавно, че кой пък бърза...
Аватар
M@x
по-спотър
 
Мнения: 102
Регистриран на: 16 Дек 2003 20:55
Местоположение: Бургас

Мнениеот toni75 » 16 Дек 2005 18:52

В категорията гражданска авиация, се оформя здрава борба за първото място... :D
А допустимо ли е преди края на конкурса да се правят изявления и агитации за една или друга снимка, или да се коментира собственият глас? :)
toni75
най-спотър
 
Мнения: 496
Регистриран на: 18 Дек 2003 02:24
Местоположение: Щутгарт, Германия

Предишна

Назад към Фото конкурс 2005

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron