Старт на конкурса

Мнениеот Han Solo » 01 Дек 2006 16:55

Емо, съгласен съм с твоите думи, обаче ми е криво че не можах да изгледам почти половината снимки, сигурен съм че и измежду тях е имало много добри , сигурно и отлични, ама ей на :? не можах да ги доизгледам. За радостта от многото снимки, да има го и това нещо но заглеждайки се по снимките ми направи впечатление големия брой повтарящи се почти еднотипни снимки на самолети, а ако се загледаш в моите номинации ще видиш какво ми се нрави на мен - нещо по нетрадиционно или пък толкова добре пипнато че дори като го зърнеш на картинка с размер 2х3 см да те накара да я отделиш. Мисля си че вече е време скрийнърите да си повишат изискванията ситото да стана по-гъсто - снимки с понижено качество да се приемат само ако машината я няма в каталога
May the Force be with You
Han Solo
най-спотър
 
Мнения: 250
Регистриран на: 29 Дек 2003 22:11
Местоположение: София

Мнениеот onufrii » 02 Дек 2006 01:35

Han Solo написа: ако си мислите че някой ще изгледа всички снимки


Ами поне един идиот има :lol: !



Han Solo написа: големия брой повтарящи се почти еднотипни снимки на самолети


Ами при положение че поне половината снимки са правени все на софийското летище, какво може да се очаква!
Si vic pacem, para belum - 26030
onufrii
по-спотър
 
Мнения: 138
Регистриран на: 16 Дек 2003 22:19
Местоположение: Боляристан

Мнениеот harrier » 02 Дек 2006 01:51

Софийското летище било виновно. А кой качи 19 снимки на 702-ри :-D
Аватар
harrier
член на екипажа
 
Мнения: 5258
Регистриран на: 16 Дек 2003 17:16

Мнениеот Делян » 02 Дек 2006 07:38

Аз разглеждам абсолютно всички снимки от тази година. вече 3 часа ми отнема. tkostov, Оги и Hornise ще са мойте номинации.......
Аватар
Делян
супер спотър
 
Мнения: 4711
Регистриран на: 07 Яну 2004 21:27
Местоположение: KBDR, Igor I Sikorsky Memorial Airport, Bridgeport, Connecticut, USA

Re: Старт на конкурса

Мнениеот Toni » 02 Дек 2006 10:51

harrier написа:Номинирането ще продължи до края на месеца (ноември), като от първите дни на декември снимките ще бъдат изложени за гласуване.
Аватар
Toni
член на екипажа
 
Мнения: 6457
Регистриран на: 16 Дек 2003 14:32
Местоположение: София (SOF/LBSF)

Мнениеот Han Solo » 02 Дек 2006 12:08

Тъй де , мандалото лопна, който гласувал... гласувал :lol: ако не беше Емо да ми припомни че наближава крайния срок, щеше да мине и без моя глас
May the Force be with You
Han Solo
най-спотър
 
Мнения: 250
Регистриран на: 29 Дек 2003 22:11
Местоположение: София

Мнениеот harrier » 02 Дек 2006 15:56

Ами пуснах събощения по скайп на възможно повече хора, защото повечето бяха забравили. А имаха две седмици. :wink:
Аватар
harrier
член на екипажа
 
Мнения: 5258
Регистриран на: 16 Дек 2003 17:16

Мнениеот Делян » 03 Дек 2006 00:19

Чакайте малко! Номинирането на снимки сложени до края на Ноември продължава до края на Ноември??? Аз започнах да преглеждам снимките за номиниране веднага след края на Ноември, а вие вече дори сте готови да гласувате? Няма ли да дадете малко време за номиниране. То излиза, че ако аз искам да номинирам снимка сложена на 30-ти Ноември няма да имам никакво време. Вчера съм седял 3 часа за да номинирам снимки а днес вие вече сте готови с гласуването без моята номинация. Аз наистина не прочетох всичко което Harrier беше написал в началото, но вие буквално не давате никакво време за номинации.......
Аватар
Делян
супер спотър
 
Мнения: 4711
Регистриран на: 07 Яну 2004 21:27
Местоположение: KBDR, Igor I Sikorsky Memorial Airport, Bridgeport, Connecticut, USA

Мнениеот harrier » 03 Дек 2006 05:15

Деляне, дадохме 2 седмици :) Казахме че в полунощ на 30ти срещу 1ви заключваме темите и даже се забавихме до сутринта. Не разбрах точно къде е проблема, но ако ми обясниш ще се опитам да се аргументирам.
Аватар
harrier
член на екипажа
 
Мнения: 5258
Регистриран на: 16 Дек 2003 17:16

Мнениеот Делян » 05 Дек 2006 20:58

аз вече говорих с Тони, но общо взето номинирането трябва да започне след 30-ти Ноември и тогава да се дадат няколко седмици. аз не ти прочетох постинга до края, но логично би било да се номинира след 30-ти Ноември, тоест да се даде малко време след последната дата на която могат да се сложат снимки за номиниране. знаете, че 6000 снимки не могат да се разгледат набързо а и е трудно да щракаш и да разгеждаш по 10 на страница. аз реших да започна на 1-ви Декември и съвсем коректно да разгледам всички от последната година защото си мисля, че сте оставили малко време след 30-ти, а вие вече сте били свършили....
Аватар
Делян
супер спотър
 
Мнения: 4711
Регистриран на: 07 Яну 2004 21:27
Местоположение: KBDR, Igor I Sikorsky Memorial Airport, Bridgeport, Connecticut, USA

Предишна

Назад към Фото конкурс 2006

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron