Sofia - Bergamo - Sofia

Re: Sofia - Bergamo - Sofia

Мнениеот nofun » 11 Фев 2009 23:33

По мои лични впечатления Бергамо е един много симпатичен град който си струва да му отделиш поне един ден.
За 4 часа по добре само в МОЛ-а. Даже са малко за него.

Аз обаче ще го запомня летището в Бергамо с моя първи и последен полет с MyAir.
Голямо чакане падна:

Изображение
nofun
спотър
 
Мнения: 60
Регистриран на: 27 Окт 2008 12:43

Re: Sofia - Bergamo - Sofia

Мнениеот alex_2 » 16 Окт 2009 20:57

тук вече на доста места чета, че Уиз бая дават зор при бординг.. Според вас като се връщам за София кога трябва да съм на Бергамо, за да нямам проблеми? стандартното 2 часа би трябвало да ми стигне?
Изображение
alex_2
супер спотър
 
Мнения: 1379
Регистриран на: 15 Авг 2009 10:21

Re: Sofia - Bergamo - Sofia

Мнениеот pepsii » 16 Окт 2009 21:10

alex_2 написа:тук вече на доста места чета, че Уиз бая дават зор при бординг.. Според вас като се връщам за София кога трябва да съм на Бергамо, за да нямам проблеми? стандартното 2 часа би трябвало да ми стигне?


2 часа е добре. Ние винаги сме маалко по рано , защото връщаме и кола , а паркинга не е на самото летище а на около километър (има шатъл де).

За Бергамо - първия път бяхме цели два дни там и има доста какво да се види - особено в "горния" град.
Изображение
Аватар
pepsii
супер спотър
 
Мнения: 948
Регистриран на: 09 Дек 2005 14:35
Местоположение: София

Re: Sofia - Bergamo - Sofia

Мнениеот milend » 16 Окт 2009 21:12

alex_2 написа:тук вече на доста места чета, че Уиз бая дават зор при бординг.. Според вас като се връщам за София кога трябва да съм на Бергамо, за да нямам проблеми? стандартното 2 часа би трябвало да ми стигне?


Ще ти стигнат 2 часа. И аз не знам що дават толкова зор. Тази седмица например доста от полетите им даже пристигаха с 30-ина минути по-рано. Вчера самолета от Бергамо дойде 45 мин. преди обявения час по разписанието.
milend
най-спотър
 
Мнения: 302
Регистриран на: 14 Яну 2009 21:36

Re: Sofia - Bergamo - Sofia

Мнениеот kriskris94 » 19 Окт 2009 16:46

mmmm mnogo mi haresva! I dva vaprosa. Samo za razhodka li otide? Spahte li tam?
Аватар
kriskris94
по-спотър
 
Мнения: 184
Регистриран на: 03 Юни 2009 15:56
Местоположение: Nottingham

Re: Sofia - Bergamo - Sofia

Мнениеот merlin » 19 Окт 2009 18:52

Пич, гледам че си от новото поколение, родени в ерата на демокрацията и технологията, НО тук не е демокрация! В този тоталитарен форум е желателно да си като всички от тълпата и ДА ПИШЕШ НА БЪЛГАРСКИ ЕЗИК С КИРИЛИЦА!
Тони (единия от ЦК на БГС) ти направи забележка за стила на писане, хубаво е да се придържаш към тези правила. Ако нямаш фонетична подредба, то имаш БДС, ако пък нямаш и двете- има онлайн кирилизатори, ако желаеш мога да ти посоча на лични някоя от възможностите за писане на кирилица.

ПП: Бих казал "нищо лично", но за мен всичко е лично, писна ми от 6, 4, 6t...
Аватар
merlin
супер спотър
 
Мнения: 1310
Регистриран на: 07 Фев 2008 13:28
Местоположение: LOWW

Re: Sofia - Bergamo - Sofia

Мнениеот ivozet » 19 Окт 2009 19:24

Едни спят, а други не. Диското е до сутринта :lol: :drinkers:
Аватар
ivozet
супер спотър
 
Мнения: 559
Регистриран на: 28 Авг 2006 16:59
Местоположение: Noise city AB0 0 Rh +

Re: Sofia - Bergamo - Sofia

Мнениеот randi » 20 Окт 2009 15:13

kriskris94 написа:mmmm mnogo mi haresva! I dva vaprosa. Samo za razhodka li otide? Spahte li tam?


Ами само се разходихме като всичко стана заради цената на билета , която беше адски ниска.Иначе гледам да оставам поне за една нощ където ходя.
SWITCH OFF or FUCK OFF
SaVe TheIr pLaNeT
CuT yOuR eMiSsIoN

Изображение
JetPhotos
Planepictures
Airliners
Аватар
randi
супер спотър
 
Мнения: 2183
Регистриран на: 13 Дек 2007 16:50
Местоположение: София

Re: Sofia - Bergamo - Sofia

Мнениеот sash » 24 Окт 2009 01:28

airdimov написа:Браво хубави снимки!
И много точни констатации!
Самолета на BHAir е с нови лепенки, ще ходи да лети в Бангладеш.
По отношение на бързането - и на мен ми направи впечатление.Даже ми се стори, че не броят пътниците.Причини сигурно има.
За отношението на стюардесите - по-добре да не коментирам, но да не забравяме, че лоукост компаниите, ти спестяват доста взаимоотношения с тази професия.
За чувството ти, че ще ударите опашката - ами имаш право да се притесняваш :wink: - навремето в Балкан един "много голям пилот" ужули яко опашката един от A-320.Няма да ти казвам какъв цирк настана.Но мисля, че в Wizz това е много малко вероятно - добри пилоти си подбират.
Още веднъж хубави снимки си направил.Не спирай да летиш и да снимаш.А между другото с какъв фотоапарат снимаш?
Поздрави и успех!

Този "много голям пилот" беше и зам. министър по това време. :-D
sash
по-спотър
 
Мнения: 197
Регистриран на: 19 Юни 2008 20:34

Предишна

Назад към Авиационни блогове и Trip Reports

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта