Оправете малко сайта!

Тук ни питайте, критикувайте и хвалете!

Re: Оправете малко сайта!

Мнениеот Rosen85 » 29 Сеп 2021 21:17

etotsev написа:
Rosen85 написа:
etotsev написа:Здравейте,
посещавам вашия сайт от много години, но от доста време не може да се преминава от страница към друга страница в секцията "Снимки". Имам близо 10 години стаж като програмист и бих искал да помогна да пооправим някои от функционалностите. Ако собствениците на сайта имат желание, а предполагам и те сами могат да го поправят, моля да отговорите. Не съм работил с php като технология, но имам опит с много други web технологии, смятам, че ще се справим.
Хубав ден.

Похвално е желанието Ви за помощ.
Дано някой, който има правомощия да започне комуникация с Вас за да се оправят нещата.


Здравейте,
За съжаление никой не отговори за една седмица, може би вече този, който го притежава не го поддържа. Пък и сигурно и той може сам да го поправи...

Хубав ден.

Може би администратор тук във форума и администратор на самия сайт се изпълняват от различни хора.
Rosen85
най-спотър
 
Мнения: 365
Регистриран на: 09 Ное 2015 02:55

Re: Оправете малко сайта!

Мнениеот DinoZavrov » 04 Окт 2021 12:50

@ etotsev
Стопанинът на сайта е сериозен човек, с подчертано положително отношение към авиацията, фотографията и комбинацията между двете. Сигурен съм, че и той ще е доволен, ако някои неща на сайта се подобрят. Вероятно причината да не се свързва с вас е прозаична. Може да се намира на някой остров на френска Полинезия, където интернета е бъгав или не му се занимава с делнични проблеми :-) . Надявам се, че нещата, рано или късно ще стигнат до щастлив край!
Аватар
DinoZavrov
супер спотър
 
Мнения: 1034
Регистриран на: 29 Ное 2008 17:42
Местоположение: Sofia

Предишна

Назад към Сайтът

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта