Въпрос за летището в Кавала - Гърция / KVA/LGKV

Въпрос за летището в Кавала - Гърция / KVA/LGKV

Мнениеот Synthesis » 14 Юли 2018 21:32

Някой ходил ли е? Възможно ли е да се спотва, защото в нета няма много снимки и абсолютно никаква информация? Повече ме интересува един изоставен Lockheed L-1011 на въпросното летище и дали има шанс да се снима. В Street View на Google Maps ясно се чете табела Shooting Prohibited на входа на летището. Въпросният 1011 обаче се вижда и от по-далеч. Многo ще съм благодарен, ако някой сподели опит.

Изображение
Synthesis
кандидат спотър
 
Мнения: 1
Регистриран на: 04 Юли 2018 15:45

Re: Въпрос за летището в Кавала - Гърция / KVA/LGKV

Мнениеот me4o_puhh » 08 Апр 2019 21:35

Привет, каня се да ти отговоря от година сигурно, ама все си забравям паролата и много рядко влизам. Спотинга в Гърция е официално забранен, и не си поплюват. Специално на Кавала няма нищо където да се "изгубиш" (скриеш, разбирай). По островите е по-лесно май снимането. Но има официална възможност да отидеш, да влезеш и да снимаш. По време на традиционното вече авиошоу има достъп до летището, доста далеч е от самия град или на мен всеки път така ми се струва. Самолета си стой там зарязан от години, снимките му са малко, но понеже участниците в шоуто са сравнително близо няма проблем със снимането, даже някой беше ходил доста близко до самолета. Процедурата е влизаш на сайта на Kavala Air&Sea Show, регистрираш се като спотър, рядко отказват, взимаш си бадж от общината и си готов. Имай в предвид, че паркинга на летището е с някакво шантаво работно време и ако не си спазиш часа може да откараш доста време там. Не знам как стой въпроса с обществения транспорт, но съм сигурен че има нещо. Всяка година достъпа е различен, преди беше по единично, в последно време изчакват да се съберат групи и тогава се прави "тур". Минава се секюрити чек, така че никакви бомби :) Сега ако се сетя как да кача снимка директно ще ти покажа аз какво съм свършил.http://aviationlistonline.com/v1/gallery/nggallery/2016/Kavala-AirSea/image/img_4978
Тази година е 5-7 юли. Успех ти пожелавам.
po-hubavo ot bure s med sa dve bureta s med
Аватар
me4o_puhh
най-спотър
 
Мнения: 316
Регистриран на: 12 Апр 2007 22:47


Назад към Спотърстване

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта