„Airbus“ vs „Boeing“

Re: „Airbus“ vs „Boeing“

Мнениеот Big G » 27 Юни 2018 17:03

Делян написа:Нямаш оправяне, старото поколение си!

A бе, човече, напиши нещо съществено. Стига си се заяждал с хората и постоянно да спамиш. И без това във форума останахме една шепа хора, за което и ти (може би) имаш вина с твоите "бисери"
Started 1967.
Аватар
Big G
супер спотър
 
Мнения: 1532
Регистриран на: 01 Мар 2007 19:41
Местоположение: У дома

Re: „Airbus“ vs „Boeing“

Мнениеот Делян » 29 Юни 2018 21:41

Big G написа:
Делян написа:Нямаш оправяне, старото поколение си!

A бе, човече, напиши нещо съществено. Стига си се заяждал с хората и постоянно да спамиш. И без това във форума останахме една шепа хора, за което и ти (може би) имаш вина с твоите "бисери"


Аз съм регистриран в Сря Яну 07, 2004 1:27 pm. тоест съм един от първите тук.
Ако ми казваш че хора които ме сравняват с Бай Ганьо, дават безмислени линкове с къщата на прадядото на Тръмп, говорят за “арабели” и Меркел не са тролове и спамъри тогава ти също трябва да провериш от кое поколение си!
Комунистчетата от Криле може да ти допадат повече, знае ли човек?
Аватар
Делян
супер спотър
 
Мнения: 4711
Регистриран на: 07 Яну 2004 21:27
Местоположение: KBDR, Igor I Sikorsky Memorial Airport, Bridgeport, Connecticut, USA

Re: „Airbus“ vs „Boeing“

Мнениеот Пароль » 29 Юни 2018 22:38

Делян написа:Аз съм регистриран в Сря Яну 07, 2004 1:27 pm. тоест съм един от първите тук.
Ако ми казваш че хора които ме сравняват с Бай Ганьо, дават безмислени линкове с къщата на прадядото на Тръмп, говорят за “арабели” и Меркел не са тролове и спамъри тогава ти също трябва да провериш от кое поколение си!
Комунистчетата от Криле може да ти допадат повече, знае ли човек?

Обущарю, не по горе от пбущата!
Пароль
супер спотър
 
Мнения: 1954
Регистриран на: 04 Апр 2010 20:20

Re: „Airbus“ vs „Boeing“

Мнениеот LZB123 » 05 Юли 2018 23:44

Изображение

AN24/AT43/A319/A320/A321/A332/B462/B463/B712/B733/B734/B735/B738/B744/E190/RJ85/SU95/T134/T154

Снимките ми в BGspotters, Airliners, JetPhotos
Аватар
LZB123
супер спотър
 
Мнения: 901
Регистриран на: 21 Май 2008 19:55
Местоположение: Toulouse - Blagnac (TLS / LFBO), France

Re: „Airbus“ vs „Boeing“

Мнениеот Делян » 05 Юли 2018 23:53

Пароль написа:
Делян написа:Аз съм регистриран в Сря Яну 07, 2004 1:27 pm. тоест съм един от първите тук.
Ако ми казваш че хора които ме сравняват с Бай Ганьо, дават безмислени линкове с къщата на прадядото на Тръмп, говорят за “арабели” и Меркел не са тролове и спамъри тогава ти също трябва да провериш от кое поколение си!
Комунистчетата от Криле може да ти допадат повече, знае ли човек?

Обущарю, не по горе от пбущата!

Това на български ли е написано? :roll:
Аватар
Делян
супер спотър
 
Мнения: 4711
Регистриран на: 07 Яну 2004 21:27
Местоположение: KBDR, Igor I Sikorsky Memorial Airport, Bridgeport, Connecticut, USA

Re: „Airbus“ vs „Boeing“

Мнениеот Делян » 06 Юли 2018 00:03

Да, Boeing купи 80% от гражданското поделение на Embraer.
Поне за мен се отварят повече възможности, мога да работя в щати които до сега имаха производство на Embraer, но не и на Boeing.
Виж за пловдивчани не съм сигурен как тази сделка ще се отрази. Всъщност знам - няма да им се отрази по никакъв начин, ех че съм злобар! :D
Аватар
Делян
супер спотър
 
Мнения: 4711
Регистриран на: 07 Яну 2004 21:27
Местоположение: KBDR, Igor I Sikorsky Memorial Airport, Bridgeport, Connecticut, USA

Re: „Airbus“ vs „Boeing“

Мнениеот Пароль » 06 Юли 2018 19:21

Делян написа:
Пароль написа:
Делян написа:Аз съм регистриран в Сря Яну 07, 2004 1:27 pm. тоест съм един от първите тук.
Ако ми казваш че хора които ме сравняват с Бай Ганьо, дават безмислени линкове с къщата на прадядото на Тръмп, говорят за “арабели” и Меркел не са тролове и спамъри тогава ти също трябва да провериш от кое поколение си!
Комунистчетата от Криле може да ти допадат повече, знае ли човек?

Обущарю, не по горе от пбущата!

Това на български ли е написано? :roll:

Да. ако си забравил българския, ще намериш израза на амглийски, фламандски и френски (а може и на други езици). Това, че си в авиацията не те оправдава за 'тесногръдието'.
Пароль
супер спотър
 
Мнения: 1954
Регистриран на: 04 Апр 2010 20:20

Re: „Airbus“ vs „Boeing“

Мнениеот Пароль » 06 Юли 2018 19:24

Делян написа:Да, Boeing купи 80% от гражданското поделение на Embraer.
Поне за мен се отварят повече възможности, мога да работя в щати които до сега имаха производство на Embraer, но не и на Boeing.
Виж за пловдивчани не съм сигурен как тази сделка ще се отрази. Всъщност знам - няма да им се отрази по никакъв начин, ех че съм злобар! :D

Коя сделка? Между Боеинг и Ембраер или между кръга "Капитал" и буда Б? Или предстоящата за летище София между офшорка и буда Б?
Последна промяна Пароль на 12 Юли 2018 13:16, променена общо 1 път
Пароль
супер спотър
 
Мнения: 1954
Регистриран на: 04 Апр 2010 20:20

Re: „Airbus“ vs „Boeing“

Мнениеот Big G » 12 Юли 2018 12:28

Делян написа:Да, Boeing купи 80% от гражданското поделение на Embraer.
Поне за мен се отварят повече възможности, мога да работя в щати които до сега имаха производство на Embraer, но не и на Boeing.
Виж за пловдивчани не съм сигурен как тази сделка ще се отрази. Всъщност знам - няма да им се отрази по никакъв начин, ех че съм злобар! :D

Май вече не си оригинален. Това, че някои ти отговарят на смешките (в това число и аз) е защото, ако никой не ти отговаря може да изпаднеш в депресия и да вземеш да се гръмнеш :smt067 А къде можеш да работиш ме интересува толкова, колкото какъв е курса на виетнамския донг. Продължавай с творчеството си за Пловдив и пловдивчани. имаш уверението ми, че ще правя плахи опити да ти отговарям. Все пак не мога да се сравнявам с теб. Ти си доста оригинален :lol:
Started 1967.
Аватар
Big G
супер спотър
 
Мнения: 1532
Регистриран на: 01 Мар 2007 19:41
Местоположение: У дома

Re: „Airbus“ vs „Boeing“

Мнениеот Делян » 13 Юли 2018 15:25

Пароль написа:
Делян написа:Аз съм регистриран в Сря Яну 07, 2004 1:27 pm. тоест съм един от първите тук.
Ако ми казваш че хора които ме сравняват с Бай Ганьо, дават безмислени линкове с къщата на прадядото на Тръмп, говорят за “арабели” и Меркел не са тролове и спамъри тогава ти също трябва да провериш от кое поколение си!
Комунистчетата от Криле може да ти допадат повече, знае ли човек?

Обущарю, не по горе от пбущата!


Ковачо ще е по-правилно защото сме ковачи от поне 10 поколения като последните 3 сме инженери. Дори бих казал 4 поколения ако броя най-младия ковач който също се ориентира в тази посока.
Аватар
Делян
супер спотър
 
Мнения: 4711
Регистриран на: 07 Яну 2004 21:27
Местоположение: KBDR, Igor I Sikorsky Memorial Airport, Bridgeport, Connecticut, USA

Re: „Airbus“ vs „Boeing“

Мнениеот karadzhoff » 04 Дек 2019 02:58

United са близко до договаряне на 50 Airbus A321XLR.

Доста интересна новина и ако това стане факт, ще е поредния автогол на Boeing и програмата МАХ.

Става въпрос за поръчка на 50 броя А321XLR с прогнозна стойност 7млрд и доставки от 2024 година.

https://www.bloomberg.com/news/articles ... s-a321-jet
Аватар
karadzhoff
супер спотър
 
Мнения: 1297
Регистриран на: 20 Юни 2005 22:01
Местоположение: Varna City

Re: „Airbus“ vs „Boeing“

Мнениеот mistoffelees » 17 Дек 2019 02:20

"Боинг" замразява производството на 737MAX поне за месец (а може би и повече, докато не получи сертификат). От спирането на полетите преди половин година, компанията произвеждаше и складираше по ок. 40 машини на месец; сега това производство се прекратява до изясняване съдбата на серията.
mistoffelees
най-спотър
 
Мнения: 355
Регистриран на: 18 Яну 2015 19:10

Re: „Airbus“ vs „Boeing“

Мнениеот mistoffelees » 23 Дек 2019 18:10

Изпълнителният директор на "Боинг" напуска компанията заради неуредиците с MAX.
https://www.bbc.com/news/business-50893490
mistoffelees
най-спотър
 
Мнения: 355
Регистриран на: 18 Яну 2015 19:10

Re: „Airbus“ vs „Boeing“

Мнениеот Дедо » 10 Яну 2020 16:09

“This airplane(737MAX) is designed by clowns, who are in turn supervised by monkeys,” one Boeing pilot wrote to another in a 2017 exchange of messages, which Boeing released to Congress on Thursday.
Boeing released more than a hundred pages of documents to house and senate committee, detailing internal employee messages related to 737MAX on Thursday.
The messages were documented while 737 Max simulators were developed and certified in 2017 and 2018, and some messages also date back to 2013.
The messages reveal how company employees spoke of deceiving international aviation regulators and Boeing’s airline customers, and successfully moves to minimal pilot training for the MAX.
Documents also confirm that Boeing rejected a proposed safety upgrade to MAX on the grounds that it would add cost by triggering need for flight-simulator training for pilots to qualify to fly the MAX.
“Honesty is the only way in this job — integrity when lives are on the line on the aircraft and training programs shouldn’t be taken with a pinch of salt,” wrote one Boeing worker to another in messages that were emailed in February 2018. “Would you put your family on a MAX simulator trained aircraft? I wouldn’t.”
“No,” the other worker responded.
A month after the first version of the plane was certified, one employee described the airplane as “designed by clowns, who in turn are supervised by monkeys.” Another comment added: “piss poor design.”
Boeing said in a statement “We regret the content of these communications, and apologize to the FAA, Congress, our airline customers, and to the flying public for them. We have made significant changes as a company to enhance our safety processes, organizations, and culture. The language used in these communications, and some of the sentiments they express, are inconsistent with Boeing values, and the company is taking appropriate action in response. This will ultimately include disciplinary or other personnel action, once the necessary reviews are completed.”


http://newsinflight.com/2020/01/10/this ... y-monkeys/
Аватар
Дедо
най-спотър
 
Мнения: 461
Регистриран на: 17 Фев 2009 10:57
Местоположение: Sofia

Re: „Airbus“ vs „Boeing“

Мнениеот Пароль » 10 Яну 2020 21:17

Тейниците също не ги харесват! На дисплеите се индицират ограничен, недостатъчен на брой за диагностика, параметри.
Пароль
супер спотър
 
Мнения: 1954
Регистриран на: 04 Апр 2010 20:20

ПредишнаСледваща

Назад към Авиация + Авиационни новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 29 госта