www.air.bg

www.air.bg

Мнениеот HMS » 21 Сеп 2008 10:35

с цел подобряване на продукта, моля даите мнение за страницата на Bulgaria air: какво и липсва, какво би било полезно, разбираема ли е представената информация и т.н.

www.air.bg
HMS
спотър
 
Мнения: 57
Регистриран на: 30 Юни 2008 20:12
Местоположение: SOF

Re: www.air.bg

Мнениеот makler » 21 Сеп 2008 12:00

HMS написа:с цел подобряване на продукта, моля даите мнение за страницата на Bulgaria air: какво и липсва, какво би било полезно, разбираема ли е представената информация и т.н.

www.air.bg


1. За разлика от други сайтове предлагащи билети на България ер, в air.bg няма как да купиш билет с младежко намаление.

2. Промоции. Как билет на "промоция" до Истанбул от 99 евро в крайна сметка излиза 200.59 EUR с taxes и service fee. За какво са тези service fee?

3. Бонус програма - без коментар.

За неща като web check-in, проверка с на полет през сайта и т.н. изобщо няма смисъл да говорим. Какъв е смисъла на тази тема като и без това никой от България ер не се интересува????????
Изображение
Аватар
makler
супер спотър
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 20 Фев 2006 00:01

Re: www.air.bg

Мнениеот LZB123 » 21 Сеп 2008 12:08

При самолетите още не са вписани Ербъсите,би било хубаво ако се сложат малко снимки на съответните регистрации заедно с техническaта информация.Не съм си купувал билети от там,но съм сигурен,че и там има неща,които могат да се пооправят.
Изображение

AN24/AT43/A319/A320/A321/A332/B462/B463/B712/B733/B734/B735/B738/B744/E190/RJ85/SU95/T134/T154

Снимките ми в BGspotters, Airliners, JetPhotos
Аватар
LZB123
супер спотър
 
Мнения: 901
Регистриран на: 21 Май 2008 19:55
Местоположение: Toulouse - Blagnac (TLS / LFBO), France

Мнениеот Anto » 21 Сеп 2008 13:58

Moje bi sektsia za products I services v economy I business clasa.
Anto
супер спотър
 
Мнения: 815
Регистриран на: 08 Дек 2004 02:25
Местоположение: Токио

Re: www.air.bg

Мнениеот so » 21 Сеп 2008 14:13

HMS написа:с цел подобряване на продукта, моля даите мнение за страницата на Bulgaria air: какво и липсва, какво би било полезно, разбираема ли е представената информация и т.н.

www.air.bg


според мен този сайт е една смешка!
тоест пълно отражение на ситуацията в обединената авиокомпания - смешка
Аватар
so
супер спотър
 
Мнения: 1068
Регистриран на: 08 Апр 2005 23:49

Мнениеот l_p » 21 Сеп 2008 14:46

Българска версия София Истанбул 99 евро двупосочно
English version Istanbul-Sofia 104 euro round trip

началната точка сигурно има значение, но е забавно
l_p
спотър
 
Мнения: 12
Регистриран на: 20 Авг 2004 16:12

Re: www.air.bg

Мнениеот HMS » 21 Сеп 2008 15:01

еми ето сега се интересува!


makler написа:
HMS написа:с цел подобряване на продукта, моля даите мнение за страницата на Bulgaria air: какво и липсва, какво би било полезно, разбираема ли е представената информация и т.н.

www.air.bg


1. За разлика от други сайтове предлагащи билети на България ер, в air.bg няма как да купиш билет с младежко намаление.

2. Промоции. Как билет на "промоция" до Истанбул от 99 евро в крайна сметка излиза 200.59 EUR с taxes и service fee. За какво са тези service fee?

3. Бонус програма - без коментар.

За неща като web check-in, проверка с на полет през сайта и т.н. изобщо няма смисъл да говорим. Какъв е смисъла на тази тема като и без това никой от България ер не се интересува????????
HMS
спотър
 
Мнения: 57
Регистриран на: 30 Юни 2008 20:12
Местоположение: SOF

Re: www.air.bg

Мнениеот HMS » 21 Сеп 2008 15:05

може би за някои саита, както и Обединените компании са смешка, въпроса тук е да се помогне да го направим по-несмешен. Но само с критика нестава. А всъшност какви други забележки имате към обслужването, във всичките му нива.


so написа:
HMS написа:с цел подобряване на продукта, моля даите мнение за страницата на Bulgaria air: какво и липсва, какво би било полезно, разбираема ли е представената информация и т.н.

www.air.bg


според мен този сайт е една смешка!
тоест пълно отражение на ситуацията в обединената авиокомпания - смешка
HMS
спотър
 
Мнения: 57
Регистриран на: 30 Юни 2008 20:12
Местоположение: SOF

Мнениеот HMS » 21 Сеп 2008 15:20

1.Fare rules and conditions / english/ eur 104
Ticket must be compleated within 72h. after reservations are made.
Minimum stay: No
Maximum stay: 1 month
Seats are limited. Taxes not included.

2.Условия на приложение:/bg/eur99
Закупуване на билета до 24 часа след резервация
Минимален престой – 2 дни или събота/неделя
Максимален престой - 1 месец
Местата са ограничени.Таксите не са включени в цената

разликата е очевидна: min & max stay restrictions.
Едно от наи-простите правила на тарифирането гласи: повече ограничения-по-ниска цена!

l_p написа:Българска версия София Истанбул 99 евро двупосочно
English version Istanbul-Sofia 104 euro round trip

началната точка сигурно има значение, но е забавно
HMS
спотър
 
Мнения: 57
Регистриран на: 30 Юни 2008 20:12
Местоположение: SOF

Мнениеот amcho » 21 Сеп 2008 15:25

Смятам, че никак не е лошо да се сложи и един "route map" както правят почти всички авиокомпании :)
There's always a reason to fly...

Изображение
Аватар
amcho
супер спотър
 
Мнения: 1829
Регистриран на: 31 Дек 2007 18:03
Местоположение: По света у и нас

Re: www.air.bg

Мнениеот dimitar vasilev » 21 Сеп 2008 15:51

HMS написа:може би за някои саита, както и Обединените компании са смешка, въпроса тук е да се помогне да го направим по-несмешен. Но само с критика нестава. А всъшност какви други забележки имате към обслужването, във всичките му нива.Мисля че човекът е прав,дано да е изразител на мнението на ръководството на Бгеър като цяло!!!


so написа:
HMS написа:с цел подобряване на продукта, моля даите мнение за страницата на Bulgaria air: какво и липсва, какво би било полезно, разбираема ли е представената информация и т.н.

www.air.bg


според мен този сайт е една смешка!
тоест пълно отражение на ситуацията в обединената авиокомпания - смешка
dimitar vasilev
най-спотър
 
Мнения: 498
Регистриран на: 30 Дек 2006 19:03
Местоположение: СОФИЯ

Re: www.air.bg

Мнениеот A330-200 » 21 Сеп 2008 16:29

HMS написа:може би за някои саита, както и Обединените компании са смешка, въпроса тук е да се помогне да го направим по-несмешен. Но само с критика нестава. А всъшност какви други забележки имате към обслужването, във всичките му нива.


За сайта и frequent flyer програмата колегите вече са споменали. Аз бих добавил:
- Неефективно обслужване от страна на операторите от call center-a (при билет закупен от българия еър за полет на хемус, от телефона на ФБ ми заявяват че те такъв полет нямат и аз нещо съм се объркал и да се обадя на хемус, на номера на хемус не вдигат телефона в продължение на часове, а когато го направиха, ми казаха да се обадя на ФБ, защото билета бил купен от тях.....и така цял ден)
- Грубо отношение от страна на част от кабинния състав (става дума за по-възрастните стюардеси, според които ако човек се премести на празна седалка по време на полета ще "развали баланса на въздухоплавателното средство").

Мисля че е крайно време ръководството на Обединените авиокомпании да осъзнае факта че не пътниците са задължени на авиокомпанията за това че тя ги превозва от точка А до точка Б, а авиокомпанията е задължена на пътниците които са избрали нея и са платили достатъчно пари за тази услуга.
Ако някой в ФБ си правеше труда да чете резултатите от анкетата на сайта (Оцени Своя Полет или както там се казваше), може би щяха да осъзнаят този факт.

Поздрави
A landing is simply a controlled collision with the ground!
The 3 most useless things in aviation are the sky above, the fuel on the ground and the runway behind you.
Аватар
A330-200
супер спотър
 
Мнения: 599
Регистриран на: 08 Фев 2005 11:50
Местоположение: SOF/LBSF

Re: www.air.bg

Мнениеот harrier » 21 Сеп 2008 16:34

HMS написа:с цел подобряване на продукта, моля даите мнение за страницата на Bulgaria air: какво и липсва, какво би било полезно, разбираема ли е представената информация и т.н.

www.air.bg

Просто отворете страниците на няколко авиокомпании, вижте какви функции имат и започнете отначало. Това в момента няма никаква функционалност.
Аватар
harrier
член на екипажа
 
Мнения: 5258
Регистриран на: 16 Дек 2003 17:16

Re: www.air.bg

Мнениеот HMS » 21 Сеп 2008 18:06

относно call centera в момента се прави необходимото, ще назначават нови хора и ще започне да работи 24/7. тази служба е единна за двете компании, както и почти всички други звена вече. надявам се скоро да подобрим услугата.

A330-200 написа:
HMS написа:може би за някои саита, както и Обединените компании са смешка, въпроса тук е да се помогне да го направим по-несмешен. Но само с критика нестава. А всъшност какви други забележки имате към обслужването, във всичките му нива.


За сайта и frequent flyer програмата колегите вече са споменали. Аз бих добавил:
- Неефективно обслужване от страна на операторите от call center-a (при билет закупен от българия еър за полет на хемус, от телефона на ФБ ми заявяват че те такъв полет нямат и аз нещо съм се объркал и да се обадя на хемус, на номера на хемус не вдигат телефона в продължение на часове, а когато го направиха, ми казаха да се обадя на ФБ, защото билета бил купен от тях.....и така цял ден)
- Грубо отношение от страна на част от кабинния състав (става дума за по-възрастните стюардеси, според които ако човек се премести на празна седалка по време на полета ще "развали баланса на въздухоплавателното средство").

Мисля че е крайно време ръководството на Обединените авиокомпании да осъзнае факта че не пътниците са задължени на авиокомпанията за това че тя ги превозва от точка А до точка Б, а авиокомпанията е задължена на пътниците които са избрали нея и са платили достатъчно пари за тази услуга.
Ако някой в ФБ си правеше труда да чете резултатите от анкетата на сайта (Оцени Своя Полет или както там се казваше), може би щяха да осъзнаят този факт.

Поздрави
HMS
спотър
 
Мнения: 57
Регистриран на: 30 Юни 2008 20:12
Местоположение: SOF

Мнениеот merlin » 21 Сеп 2008 19:18

harrier е прав, вижте страниците на другите авиокомпании и просто направете нов! А като направите нов, тогава бих могъл да кажа вече какво му липсва, понеже при този липсващите неща са доста...

Поздрави.
Аватар
merlin
супер спотър
 
Мнения: 1310
Регистриран на: 07 Фев 2008 13:28
Местоположение: LOWW

Следваща

Назад към Авиация + Авиационни новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 3 госта

cron